Selena Gomez ogłasza premierę nowego albumu

Selena Gomez ogłosiła datę premiery wyczekiwanego krążka zatytułowanego roboczo „SG2”. Album promują single „Lose You To Love Me” i „Look At Her Now”. Wydawnictwo ukaże się 10 stycznia 2020. Oficjalny tytuł i pełną tracklistę poznamy wkrótce.

Selena Gomez udostępniła trailer zapowiadający album:

Singiel „Lose You To Love Me” okazał się przełomowy dla Seleny Gomez – to pierwsza piosenka, z którą artystka trafiła na szczyt Billboard Hot 100. Artystka napisała utwór wspólnie z Julią Michaels, Justinem Tranterem oraz Mattiasem Larssonem. „Lose You To Love Me” błyskawicznie trafiło na szczyt najpopularniejszych utworów w Spotify, Apple Music czy iTunes. Obecnie singiel jest w top 10 Top 40 Radio i przekroczył liczbę 335 mln streamów. Do kawałka powstał teledysk w reżyserii Sophie Muller. Na liczniku wybiło niemal 150 mln wyświetleń.

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich, bo zaledwie 24 godziny po premierze „Lose You To Love Me” udostępniła kolejny premierowy utwór, „Look At Her Now”. Artystka oznajmiła, że to „specjalny prezent dla wszystkich fanów”, jak również podziękowała za „motywowanie do bycia najlepszą wersją siebie”. Współautorami piosenki są Julia Michaels, Justin Tranter oraz Ian Kirkpatrick, a za klip ponownie odpowiada Sophie Muller:

„Lose You To Love Me” to 29. piosenka w karierze Gomez, która trafiła do Billboard Hot 100, z czego 14 jej utworów dotarło do Top 20. Wokalistka ma łącznie osiem piosenek w Top 10, a do tej pory najwyższą pozycją było miejsce 5. z „Same Old Love” i „Good For You”. „Bad Liar” zostało okrzyknięte najlepszą piosenką 2017 przez „Billboard”.

W ciągu ostatnich miesięcy Selena Gomez współpracowała m.in. z Bennym Blanco, J Balvinem i Tainy – „I Can’t Get Enough”, jak również z DJ Snake, Ozuną i Cardi B w „Taki Taki”. Łączna liczba streamów całego katalogu Gomez przekracza 20 miliardów streamów.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny