Sinplus zapowiada nową płytę. Posłuchaj gitarowego „Don’t Come Any Closer”

Rockowy duet braci Broggini wraca z nowym, energetycznym singlem. „Don’t Come Any Closer” rozpoczyna nowy rozdział w karierze Sinplus i jednocześnie zapowiada kolejne wydawnictwo grupy, które ukaże się w kwietniu 2024 roku.

„Don’t Come Any Closer” opowiada o wyjściu ze strefy komfortu, by móc rozwijać się i rozpocząć podróż zupełnie nową drogą. Numer wyprodukował Mateo Bassi, a brzmieniowo duetowi udało się uzyskać świeży i chwytliwy rockowy numer. Wciągająca linia basu, energetyczne riffy, charyzmatyczny wokal Gabriela Broggini.. Zresztą, posłuchajcie sami jak brzmi nowe Sinplus:

 

Zespół Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Ich muzyka to kwintesencja rocka: jest w niej poczucie wolności i lekkości, jest energia, która sprawia, że świat staje się łatwiejszym miejscem do życia. Ich ostatnia płyta to „Break The Rules”, a pochodzący z niej tytułowy singiel podbił rockowe radiostacje w całej Europie, w tym w Polsce. W ramach promocji wydawnictwa duet wystąpił również w Warszawie. Nowy album zaplanowany jest na kwiecień 2024 roku.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.