Snowfest Festival z radiową Czwórką oraz Trójką

Czwórka i Trójka Polskiego Radia po raz kolejny objęły patronat medialny nad największym zimowym festiwalem muzycznym w Polsce. SnowFest Festival w tym roku odbędzie się on-line, jednak oba programy aktywnie będą uczestniczyć w jego przebiegu. 5 i 6 marca w mediach społecznościowych anten oraz audycjach koncerty m.in. Goorala, DJ Noz, Novika & Mr. Lex czy iRobot.

SnowFest Festival Powered by Tauron, którego patronem medialnym są radiowa Czwórka i Trójka, skierowany jest do wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro. Wydarzenie odbędzie się 5 i 6 marca. Pierwszy dzień tegorocznej odsłony to SnowFest Flashback – powrót do występów z archiwów festiwalu. 

W piątek 5 marca w audycji „Trójka do trzeciej” będzie można posłuchać rozmowy z organizatorem SnowFestu, Igorem Fleiszerem, a w programie „Zapraszamy do Trójki” wywiadu z Gooralem. Z kolei film podsumowujący dotychczasowe edycje i zawierający fragmenty wystepów Goorala i Grubsona do obejrzenia od godz. 21.00 na Facebooku Trójki oraz Czwórki. 

W sobotę 6 marca odbędzie się SnowFest Showcase, czyli występy DJ-ów oraz koncerty zarejestrowane specjalnie na potrzeby tego wydarzenia w pięknych i wyjątkowych lokalizacjach Szczyrku. Transmisja koncertów na Facebooku Trójki i Czwórki od godz. 17.10. Koncert Goorala, który zagra jako pierwszy, transmitowany będzie również w audycji Piotra Barona „Nie tylko Gitary”. 

Ostatni set SnowFestu, w wykonaniu Ginee, o godz. 23.00. Nie oznacza to jednak pożegnania z festiwalem. Retransmisje koncertów tego samego dnia w audycjach Czwórki. Gooral, Novika & Mr. Lex, iRobot do wysłuchania w „Prywatce” (20.00-22.00), DJ Noz, Last Robots w „Klubotece” (22.00-00.00), a DJ Ros oraz Ginee w „Basstionie” (00.00-02.00).

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.