Kazik z trzema statuetkami za 2020 rok!

Kazik, Edyta Bartosiewicz, Nocny Kochanek, AC/DC, System Of A Down, Bruce Dickinson, Alanis Morissette i Metallica wśród laureatów „Płyty Rocku Antyradia 2020„.W Polsce rok 2020 w muzyce rockowej należał do Kazika Staszewskiego. W najważniejszym rodzimym plebiscycie na najlepszych artystów tego gatunku otrzymał aż trzy statuetki. „Płyty Rocku Antyradia” otrzymał w kategoriach:
– „Płyta Rocku 2020 – Polska” za solowy album „Zaraza”, będący swego rodzaju muzyczną kroniką stanu pandemii;
-„Przebój Rocku – Polska” – za utwór „Twój ból jest lepszy niż mój”, który promował płytę „Zaraza” i wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi w polskiej radiofonii; oraz
-„Wokalista Rocku – Polska”.

Wśród polskich laureatów nagrody znaleźli się również Edyta Bartosiewicz jako „Wokalistka Rocku – Polska” oraz Nocny Kochanek w kategorii „Zespół Rocku – Polska”.”Płytą Rocku – Zagranica” został album „Power Up” zespołu AC/DC, za „Przebój Rocku – Zagranica” uznano utwór „Protect The Land” System OF A Down, w kategorii „Wokalistka Rocku – Zagranica” zwyciężyła Kanadyjka Alanis Morissette, a w kategorii „Wokalista Rocku – Zagranica” – Bruce Dickinson z Iron Maiden. Statuetka „Zespołu Rocku – Zagranica” za 2020 rok powędrowała do muzyków z Metalliki.”Płyty Rocku Antyradia” wręczono już po raz piętnasty. Z uwagi na pandemię wyniki ogłoszono na antenie stacji w specjalnym programie. Nominacje w dziesięciu kategoriach artystom z Polski i zagranicy co roku przyznaje redakcja muzyczna Antyradia. O laureatach decydują wyłącznie słuchacze i polscy fani muzyki rockowej w głosowaniu internetowym. Po zakończeniu głosowania redakcja Antyradia weryfikuje wszystkie głosy w celu wyeliminowania tych oddanych w sposób niezgodny z regulaminem.
Lista wszystkich laureatów „Płyty Rocku Antyradia 2020”:

  • Płyta Rocku 2020 Polska – Kazik „Zaraza”
  • Płyta Rocku 2020 Zagranica – AC/DC „Power Up”
  • Przebój Rocku 2020 Polska – Kazik – „Twój ból jest lepszy niż mój”
  • Przebój Rocku 2020 Zagranica – System Of A Down – „Protect The Land”
  • Wokalista Rocku 2020 Polska – Kazik Staszewski
  • Wokalista Rocku 2020 Zagranica – Bruce Dickinson
  • Wokalistka Rocku 2020 Polska – Edyta Bartosiewicz
  • Wokalistka Rocku 2020 Zagranica – Alanis Morissette
  • Zespół Rocku 2020 Polska – Nocny Kochanek
  • Zespół Rocku 2020 Zagranica – Metallica
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.