Kuba Krajkowski z The Voice Kids wydaje nowego singla

5 marca swoją premierę miał nowy singiel Kuby Krajkowskiego zatytułowany “Bądź przy mnie”. Kuba jest autorem muzyki i współautorem słów. Piosenka powstała przy współpracy z nowym wydawnictwem na rynku muzycznym Kids & Teen Records. Za produkcję utworu odpowiedzialni byli Tomasz “Konfi” Konfederak oraz Leon Krześniak. Masteringiem zajął się Josh Harris ze Stanów Zjednoczonych. 

“Moja piosenka “Bądź przy mnie” opowiada o radości bycia z osobą którą się bardzo kocha. O potrzebie bliskości i utwierdzeniu się w tym, że uczucie jest odwzajemnione. Zawsze jest jakaś obawa że coś się skończy i właśnie wtedy jest potrzebny jakiś gest potwierdzenia, że to uczucie trwa nadal. Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ stanowi rodzaj pamiętnika emocji z pewnego etapu w moim życiu.” 

Fot. Kinga Sparrow

Kuba Krajkowski to 16 letni wokalista, kompozytor i autor tekstów. Uczestnik pierwszej edycji programu The Voice Kids. Występował w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. W etapie “Przesłuchania w ciemno” zaprezentował utwór z repertuaru Braci “Za szkłem”. W “Bitwach” zmierzył się z Kamiliem Kilianem oraz Amelią Janiak wykonując piosenkę “Duchy tych co mieszkali tu” z bajki “Mój brat niedźwiedź”. 

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął  w wieku 3 lat. Gdy miał 7 lat zaczął uczęszczać na zajęcia wokalne w MDK w Działdowie, gdzie swój talent rozwijał pod okiem pana Marka Pepłowskiego. Przez kilka lat uczęszczał na zajęcia wokalne w Studio Artystycznym Metro przy Teatrze Buffo. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. A. Kanta w Działdowie w klasie fortepianu. Obecnie jest uczniem LVXX LO im.Jana III Sobieskiego oraz ZPSM II stopnia na wydziale Wokalistyki estradowej im. F.Chopina w Warszawie. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych. Brał udział m.in w Bitwach Plenerowych The Voice Kids & The Voice of Poland. Wystąpił również podczas festiwalu Earth Festiwal w Uniejowie.

W 2019 roku zaprezentował swój debiutancki utwór zatytułowany “Każda chwila”. 

Na początku 2021 roku rozpoczął współpracę z wydawnictwem Kids & Teen Records. 
Efektem współpracy jest singiel “Bądź przy mnie” wyprodukowany przez duet producencki: Tomasz “Konfi” Konfederak i Leon Krześniak.  Masteringiem zajął się Josh Harris. Współautorem tekstu, okładki oraz lyric video jest Sebastian Płatek.

Kuba Krajkowski w sieci:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.