Nowy singiel od Johna Moodsa

John Moods powraca z pierwszym singlem ze swojej nowej kolekcji piosenek. „So Sweet So Nice”, tytułowy utwór z nadchodzącej EPki, jest celebracją życia przez pryzmat śmiertelności, uczuciem ekstatycznej żywotności i równowagi w obliczu szaleństwa istnienia. Odnosi się do upływu czasu, pór roku, rozkwitu i rozkładu świata natury.

Teledysk został nakręcony rosyjską kamerą 16 mm w Paryżu, głównie w 20. dzielnicy.
Po wielu latach grania w zespole Fenster (z którym wydał do tej pory 4 płyty), Jonathan Jarzyna przyjął pseudonim John Moods, pod którym wydał w 2018 roku debiutancki album długogrający „The Essential John Moods” nakładem berlińskiej wytwórni Mansions and Millions. Teraz, po zakończeniu swoich pierwszych solowych tras oraz tej jako support Jonathana Bree, powraca z „So Sweet So Nice”, który zostanie wydany jako dwie EPki: „So Sweet” 16 kwietnia i „So Nice” 6 sierpnia. Obie EPki znajdą się na jednym wspólnym winylu, który ukaże się 6 sierpnia nakładem Arbutus Records oraz Mansions and Millions.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4979