Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Sonbird prezentują debiutancką EPkę

Do sprzedaży trafiła właśnie debiutancka EPka zespołu Sonbird, która ukazała się nakładem Jazzboy Records. Promuje ją utwór „Hel”, który idealnie wpasowuje się w letni, wakacyjny klimat: https://youtu.be/3dH63wUoigU

EPka w wersji fizycznej dostępna jest w sklepie internetowym Jazzboy: http://sklepjazzboy.pl/pl/p/Sonbird-Sonbird-EP/73 oraz podczas koncertów.

„Sonbird EP” zawiera trzy dotychczasowe single zespołu („Ląd”, „Głodny”, najnowszy „Hel”) oraz dwa bonusowe nagrania w specjalnych wersjach. „Ląd LIVE”, to ponad pięciominutowa kompozycja, która została zarejestrowana podczas Off Sesji w ramach tegorocznej edycji Off Scena (Netia Off Camera), a także rework singla „Głodny” w nowej, odświeżonej aranżacji.

Sonbird tego lata zaprezentują się między innymi podczas OFF Festival w Katowicach, trasy Męskie Granie, Rock in Summer w Warszawie, Hej Fest oraz w ramach innych wydarzeń, które nie zostały jeszcze ogłoszone. Zespół zagrał także na otwarcie Open’er Festival w samym centrum Gdyni na Open Stage.

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Ich dotychczasowy dorobek sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego. Debiutancka płyta – której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

SONBIRD EP

1. Ląd
2. Głodny
3. Hel

– bonus –

4. Ląd LIVE (Off Sesja Off Scena 2018)
6. Głodny (Głodny Extended Rework)

(P) (C) 2018 Jazzboy Records

Sonbird „Hel”

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: