Specjalny koncert „Tribute to Krzysztof Krawczyk: Urbański Orkiestra i Goście” na tegorocznej trasie Męskiego Grania

W tym roku podczas trasy koncertowej Męskiego Grania sponsorowanej przez markę Żywiec pojawił się wyjątkowy program muzyczny dedykowany legendzie polskiej estrady, Krzysztofowi Krawczykowi. Sony Music Entertainment Poland jest producentem wykonawczym tego wydarzenia. Koncert po raz pierwszy zaprezentowany został na scenie głównej, 8 lipca w Katowicach. Następne dwa występy zaplanowane są na 22 lipca we Wrocławiu oraz na 27 sierpnia w Żywcu.

„Tribute to Krzysztof Krawczyk: Urbański Orkiestra i Goście” to wyjątkowy hołd dla niekwestionowanej ikony polskiej sceny muzycznej i popkultury. Dowód na to, że prawdziwe przeboje nadal inspirują młode pokolenie artystów.
„Trudno tak”,

„Chciałem być”,

„Mój Przyjacielu”,

„Jak minął dzień”,

„Bo jesteś Ty”

, „Parostatek”

… przecież wszyscy znamy te piosenki! Ale nie w takich wersjach! Nowe interpretacje niezapomnianych szlagierów z repertuaru Krzysztofa Krawczyka zostały przygotowane przez wybitnego kompozytora, aranżera i producenta muzycznego Wojtka Urbańskiego. Bogate aranżacje z wykorzystaniem sekcji dętej i smyczkowej rzucają inne światło na kompozycje, które śmiało można uznać za nasze „dobro narodowe”. Podczas koncertów popularne  przeboje Krawczyka przedstawia wraz ze specjalnie stworzoną do tego projektu orkiestrą plejada polskich artystów. Do tej pory w Katowicach wystąpili WaluśKraksaKryzys, Smolik, Błażej Król, Jarecki, Kacperczyk, duet Skubas & Natalia Grosiak, Piotr Zioła i Grubson.
W nadchodzący piątek, 22 lipca we Wrocławiu swoje interpretacje legendarnych przebojów Krawczyka przedstawią Maciej Maleńczuk, Grubson, Błażej Król, Natalia Szroeder, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Jarecki, Piotr Zioła, Artur Rojek, Maciej Musiałowski i Baasch.
Tego lata w piękny i zaskakujący sposób wrócą do nas melodie i teksty piosenek Krzysztofa Krawczyka, które pamiętamy z tamtych lat.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.