STACH BUKOWSKI DZIELI SIĘ NOWYM MATERIAŁEM! EPKA “CHWILA” JUŻ DOSTĘPNA!

Stach Bukowski

Stach Bukowski dzieli się nowym materiałem! Dziś nakładem FONOBO Label ukazała się EPka “Chwila”, którą zespół promował singlem o tym samym tytule. Na wydawnictwie znajdziemy również trzy zupełnie nowe kompozycje, które wyznaczają nową ścieżkę twórczości artystów. Minialbum już teraz w całości dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych!

Stach Bukowski kazał na siebie chwilę czekać, ale było warto! Dziś zespół dzieli się ze światem nowym materiałem, nad którymi od strony produkcyjnej czuwał Marcin Bors – jeden z najbardziej cenionych polskich producentów. Nowa EP-ka zespołu zatytułowana jest “Chwila” i ukazała się nakładem FONOBO Label. Składają się na nią cztery zupełnie nowe numery, które pozwoli nam zatracić się w głębokich brzmieniach, przenieść się do miejsc, w których byliśmy, a także przypomnieć sobie uczucia, które już kiedyś nam towarzyszyły. Doskonała mieszanka muzyki rockowej i alternatywy, która wyznacza nową ścieżkę twórczości Stacha, Agnieszki i Roberta.

 

Minialbum promowała singiel “Chwila”, w którym zespół Stach Bukowski chciał zmieścić wszystkie emocje związane z beztroskim i nostalgicznym smakiem lata. Utworowi towarzyszy klimatyczny klip, który można zobaczyć na kanale YouTube zespołu.

EPka “Chwila” od dzisiaj w całości dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.