SUM 41 oraz Simple Plan w Warszawie!

16 maja 2022 – nominowany do nagrody Grammy zespół Sum 41 ogłosił europejską trasę koncertową “Does This Look All Killer No Filler Tour”. Gościem specjalnym podczas wydarzenia będzie Simple Plan.

Sum 41 zaprasza fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia albumów ‘All Killer No Filler’ i ‘Does This Look Infected?’ na swoich pierwszych koncertach w Europie po 2-letniej przerwie. Trasa zaczyna się 20 września w Stuttgarcie (Niemcy) i dotrze do innych europejskich miast takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan, Budapeszt itd. Koncert zwieńczający trasę odbędzie się w Londynie 21 października. Przedsprzedaż na stronie artysty ruszyła 17 maja o godzinie 11:00 czasu lokalnego, a sprzedaż ogólna biletów rozpocznie się 20 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego na stronie www.sum41.com


Wokalista Deryck Whibley dzieli się swoimi przemyśleniami:

“Świetnie bawiliśmy się koncertując z Simple Plan podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Nie możemy doczekać się wspólnych koncertów w Europie. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować jubileusz jednych z naszych ulubionych albumów. Podczas trasy „Does This Look All Killer No Filler” nie zabraknie innych naszych hitów!”

Pełna lista dat koncertowych oraz więcej informacji poniżej oraz na stronie https://www.sum41.com

Does This Look All Killer No Filler Tour Dates:

Sep 20 – Stuttgart, DE @ Porsche-Arena
Sep 21 – Frankfurt, DE @ myticket Jahrhunderthalle Sep 23 – Bordeaux, FR @ Arkea Arena
Sep 24 – Bilbao, ES @ Bilbao Arena
Sep 26 – Lisbon, PT @ Altice Arena Sala Tejo
Sep 27 – Madrid, ES @ WiZink Center
Sep 29 – Paris, FR @ Accor Arena
Oct 1 – Prague, CZ @ Sportovin Hala Fortuna
Oct 3 – Warsaw, PL @ EXPO XXI
Oct 5 – Vienna, AT @ Arena Open Air Vienna
Oct 6 – Bratislava, SK @ Incheba Expo Hall
Oct 8 – Bologna, IT @ Unipol Arena
Oct 10 – Munich, DE @ Olympiahalle
Oct 11 – Hamburg, DE @ Edel Optics Arena
Oct 12 – Berlin, DE @ Max-Schmeling-Halle
Oct 14 – Dusseldorf, DE @ Mitsubishi Electric Hall Oct 17 – Luxembourg, LE @ Rockhal
Oct 18 – Tilburg, NL @ O13
Oct 19 – Brussels, BE @ Forest National
Oct 21 – London, UK @ Alexandra Palace


W ostatnim wywiadzie dla Rolling Stone, zespół podzielił się pierwszymi informacjami na temat ich nadchodzącego ósmego albumu studyjnego. Wokalista Deryck Whibley ujawnił, że podwójny album „Heaven and Hell” zapowiada się na najbardziej obiecujący w karierze zespołu; jedna część albumu – „Heaven” – powraca do pop-punkowych korzeni Sum 41, a druga – „Hell” – ma być wyłącznie metalowa.

Wywiad z Deryckiem Whibleyem dla Rolling Stone można znaleźć tu: klik

Podsumowując ponad 24-letnią karierę zespołu z ponad 15 milionami albumów sprzedanych na całym świecie, wielokrotnie pojawiających się na liście Billboard, nominowanych do nagrody Grammy, nagrodzonych dwiema Juno Awards (7 nominacji), statuetką Kerrang! Awards z 2002 roku oraz licznymi nagrodami Alternative Press Music Awards, niewątpliwie można stwierdzić, że Sum 41 zasługuje na miano prawdziwego zespołu rockowego – bezkompromisowego i nie mającego zamiaru zwalniać ani na chwilę.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.