MATT SIMONS PREZENTUJE TELEDYSK NAKRĘCONY ZZA KULIS

Po wydaniu nowego studyjnego albumu „Identity Crisis” i trasie po Stanach Zjednoczonych z zespołem 2Cellos, Matt Simons, songwriter z Los Angeles, ujawnił teledysk do utworu „Years”, który zawiera ekskluzywne ujęcia zza kulis jego największej jak dotąd trasy koncertowej.


Simons, który ma skromne początki, dorastał w Palo Alto jako wnuk dwóch śpiewaków operowych. Wczesne życie upłynęło mu na studiowaniu jazzu i muzyki klasycznej, po czym przerzucił się na klarnet i gitarę, by ostatecznie wypracować własną tożsamość jako autor melodyjnych piosenek pop i tekstów. Podjął kroki w kierunku autopromocji swoich wydawnictw w sieci i ku swojemu zaskoczeniu, remix jego przełomowego singla „Catch & Release” powstał w sposób organiczny i stał się jednym z największych hitów 2016 r., osiągając status złotej i platynowej płyty. Potem przyszło międzynarodowe uznanie, występy w programie TODAY Show i miliardy odtworzeń.

 

W zeszłym tygodniu Simons wydał swój czwarty album studyjny „Identify Crisis”, na którym znalazły się jego ostatnie przeboje: „Better Tomorrow”, „Cold” i „Identity Crisis”, które zebrały ponad 50 milionów odtworzeń. Dzięki fortepianowym melodiom i tekstom, które mówią wprost o ważnych wydarzeniach w życiu artysty – w tym o jego zmaganiach z lękami – album powstawał w czasie, gdy COVID zaczął się rozprzestrzeniać, dając mu przestrzeń i czas na refleksję.

„Często jestem proszony o opisanie mojej muzyki, a odpowiedź, której lubię udzielać, brzmi: 'kryzys tożsamości'” – wyjaśnia Matt. „Ten album odzwierciedla szeroki zakres stylów, które kocham”.  

„Z wiekiem coraz bardziej uświadamiam sobie, że związki, które trwają, to te, w których naprawdę razem przechodzicie przez piekło” – wyjaśnia Simons. „Years” jest właśnie o tym. Fałszywi przyjaciele odpadają, gdy przestaje być dobrze, ale ci, którzy są z tobą kiedy spadasz na samo dno, zostają na całe życie” – mówi Matt.


Śledźcie Matta w social mediach:

FACEBOOK

INSTAGRAM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.