SUNFLOWERS łączą siły z Patrickiem The Panem

Za długa noc” to kolejny singiel zespołu SunFlowers w nurcie indie pop. Tym razem oprócz stałego instrumentarium zespół wykorzystał dodatkowo flet poprzeczny (zagrała na nim wokalistka zespołu, Kinga Orzechowska). Niezmiennie inspiracjami zespołu pozostają współczesne gwiazdy polskiej sceny alternatywnej i lata 80’. Utwór powstał pod producenckim okiem Patricka The Pana oraz wytwórni Niebieski Label.

Za długa noc” to moja refleksja na temat czasu, który nieustannie płynąc zmienia wszystko. Studzi emocje, zapomina to co złe i sprawia wrażenie, że mimo wszystko było miło. Mimo, że z tyłu głowy wracają do mnie często zakończone już relacje, z dystansem układają się one w miłe wspomnienia. Bo przecież nie było aż tak źle.” – opowiada o utworze Kinga Orzechowska, wokalistka zespołu.

Zespół SunFlowers to piątka młodych muzyków z okolic Nowego Sącza, który powstał w 2018 roku. Grali m.in. przed Roxie Węgiel, Happysad, czy Mateuszem Ziółko. Ich twórczość to połączenie melancholijnych tekstów z taneczną muzyką, którą można sklasyfikować jako pop alternatywny. Pierwszym owocem współpracy z Niebieskim Labelem jest utwór stworzony z Piotrem Madejem (Patrick The Pan) zatytułowany „Serca”, który ma już ponad 125 tys. odtworzeń na Spotify. Teraz nadszedł czas na singiel „Za długa noc”.

Obserwuj SunFlowers:

Facebook
Instagram
YouTube
Spotify

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.