Sylwia Przybysz x Konrad OldMoney „Va Banque”

Popularna wśród młodzieży wokalistka i influencerka Sylwia Przybysz, wydała singiel pt. „Va Banque“.  Utwór jest kolejną zapowiedzią jej nadchodzącego albumu, którego premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Za produkcję singla odpowiada Konrad OldMoney, który w Polsce miał okazję pracować m.in. z Dawidem Kwiatkowskim przy jego ostatnim albumie (ich kawałek „Mordo” został uznany za hit lata 2019). Tekst jest efektem współpracy piosenkarki  z tekściarką Beatą Ejzenhart. Singiel jest bardzo nowoczesny i pokazuje Sylwię w zupełnie nowej odsłonie – dojrzalszej, spokojniejszej. 21-letnia gwiazda sama wyreżyserowała teledysk, w którym zagrali Szymon Reich i Paula Klimczak.

Utwór opowiada o codziennych ludzkich wyborach, o życiowych rozdrożach, kiedy nie wiemy co czeka na nas za zakrętem, o przeciwnościach losu i o tym, że często zastanawiamy się „czy warto”? Ja gram Va Banque, bo mamy jedno życie i musimy z niego wycisnąć ile się da. Nawet jeśli czasem się nie uda, zawsze warto iść na całość. Co nas nie zabije, może nas jedynie wzmocnić, a przygody życia na zawsze zapiszą się w kartach naszej pamięci – pisze o singlu Sylwia.

Singiel w 6h od premiery przekroczył 100 tys odtworzeń i obecnie pnie się w górę na Karcie na czasie Youtube.‘a.

Wykonawca: Sylwia Przybysz
Muzyka: Konrad OldMoney
Tekst: Beata Ejzenhart, Sylwia Przybysz
Produkcja: Konrad OldMoney

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.