Szaran dołącza do SBM!

28 sierpnia premierę miał legalny debiut Szarana na kanale SBM. “PONAD BLOK EP” zawiera 5 numerów. Część z nich można było usłyszeć w ramach 3. edycji Hotelu Maffija, czy koncertów podczas SBM Ffestivalu 2023.

 

Premierze EPki towarzyszy teledysk do “Uszyty na nowo”, który został nakręcony przez Koozę w Krakowie, rodzinnym mieście Szarana. Na razie ludzie noszą Szarana na rękach w Małopolsce, ale to kwestia czasu aż będzie chodził po głowach ludzi w całej Polsce. Muzykę do numeru stworzył kize, który współpracował wcześniej między innymi z Janem-rapowanie czy White 2115.

 

Album w serwisach streamingowych: https://sbm.lnk.to/PONADBLOKEP

 

Szaran to debiutujący raper z Krakowa, który swoją działalność rozpoczynał prowadząc kanał na youtube impulSy. Po zaledwie 7 opublikowanych numerach został dostrzeżony przez SBM i zaproszony na tegoroczną, 3. edycję Hotelu Maffija. Zaprezentowana dobra forma młodego artysty i świetny odbiór w społeczności hip-hopowej zaowocowały podpisaniem podczas sobotniego koncertu kontraktu z warszawską wytwórnią.

 

Zaledwie kilka dni po zakontraktowaniu z SBM swoją premierę ma pierwsze EP Szarana, które ma pozwolić na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Na płycie znajdziemy pięć numerów, z których dwa mamy okazję usłyszeć po raz pierwszy. Kuba jest artystą, który zdaje się nie zamykać w żadnych ramach. Bliskie są mu zarówno gitarowe, lekkie brzmienia jak i klasyczna hip-hopowa przewózka. Zapraszamy do przesłuchania i wyrobienia własnej opinii o pierwszym legalnym wydawnictwie Szarana.

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.