Tę piosenkę będzie śpiewać cały świat! Lor prezentuje swój najnowszy utwór promujący film „Drużyna A(A)”

Zespół Lor z radością ogłasza premierę swojej najnowszej piosenki „nanana”, która została napisana na potrzeby filmu „Drużyna A(A)”. Jest to pierwszy, ale nie ostatni utwór zespołu napisany do tej filmowej ścieżki dźwiękowej. Za produkcję filmu odpowiadają twórcy „Johnn’ego”, który skradł serca milionów widzów!

Singiel „nanana” zaskoczy fanów zespołu Lor lekkim, wpadającym w ucho country stylem.

Pracując przy „Drużynie A(A)”, pierwszy raz miałyśmy okazję napisać piosenki typowo pod film. „nanana” zdecydowanie było dla nas dużym wyzwaniem, bo nie brałyśmy jeszcze na warsztat muzyki country. Scena w której ta piosenka się znajduje, jest spełnieniem naszych marzeń z dzieciństwa, a dodatkowo szansa na uczestniczenie w dniu zdjęciowym i obserwowania ekipy, uczącej się układu choreograficznego do tej piosenki, to na pewno doświadczenia, które zapamiętamy na długo. – zespół Lor.

POSŁUCHAJ WE WSZYSTKICH SERWISACH STREAMINGOWYCH

Tej piosenki z pewnością nie zapomnicie! Dla odważniejszych przygotowany został układ choreograficzny, który można zobaczyć w teledysku. W klipie udział biorą nie tylko członkinie zespołu Lor, ale także aktorzy grający w filmie „Drużyna A(A)” – Michał Żurawski, Maria Sobocińska, Łukasz Simlat, Piotr Trojan i inni.

 

„Drużyna A(A)” to najnowszy film w reżyserii Daniela Jaroszka. Natomiast producentem filmu jest Robert Kijak (NEXT FILM). W filmie występuje znakomita obsada: Danuta Stenka, Łukasz Simlat, Magdalena Cielecka, Michał Żurawski, Maria Sobocińska, Mikołaj Kubacki i Leszek Lichota. Film, który z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych emocji, wchodzi do kin 20 września 2024 roku.

„Drużyna A(A)” to historia o wzajemnym wsparciu, dzięki któremu można pokonać własne słabości. A także o tym, jak istotne są dla tego zwycięstwa dobre cele w życiu. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo – zwłaszcza, gdy pokusa jest tak blisko…

O to samo teraz proszę Was

Śpiewajmy nananananananananana do białego rana

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.