Tęskno prezentuje teledysk do „Między nami”

Tęskno ujawniło nowy klip, który powstał do najnowszego singla „Między nami”.  

Utwór jest pierwszym zwiastunem drugiego krążka Joanny Longić, który ukaże się w przyszłym roku.Kompozycja, zainspirowana rozmową z przyjacielem, koncentruje się wokół złożonych relacji międzyludzkich. 
Za koncept wizualny i projekt graficzny klipu odpowiedzialna jest Ola Tubielewicz, a za montaż również Ola oraz Jarek Tokarski. 

tęskno – między nami (live session)

„Dźwięki dopełnia konkretna kolorystyka i koncepcja graficzna, co można zobaczyć na najnowszym live video do piosenki „Między nami”. Jest w nim zaanimowany tekst utworu w pastelowym różu, który koresponduje z obramowaniem kadrów, ale przede wszystkim widzimy wszechogarniającą biel. Jasne, mocne światło, wręcz oślepiające momentami, które podkreśla transparentność i spójność projektu. To na niej najbardziej mi zależy w moich artystycznych działaniach” – mówi Joanna Longić.

Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. W listopadzie zeszłego roku ukazał się debiutancki krążek „Mi”, który podbił serca nie tylko stale rosnącej liczby fanów, ale również krytyków. Album trafił na listę muzycznych podsumowań roku – „Gazety Wyborczej” (#4), portalu Interia.pl (#1) czy „Polityki” (#6). Projekt zdobył 1 miejsce w głosowaniu słuchaczy Radiowego Domu Kultury w Trójce. Ukoronowaniem sukcesów było otrzymanie prestiżowej Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz nominacja do Fryderyka 2019 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”.  

Tęskno powstało w 2017 roku jako duet Joanny Longić i pianistki Hani Rani. W tym składzie nagrało album „Mi” oraz singiel „Bzdury”. „Między nami” otwiera nowy rozdział solowego projektu.

W listopadzie Tęskno wyrusza w trasę. Pełna rozpiska koncertów poniżej:

15.11 Budapeszt, BUSH
28.11 Poznań, Próżność
29.11 Wrocław, Impart
01.12 Gdańsk, Drizzly Grizzly
08.12 Kraków, Żaczek
11.12 Warszawa, Studio S1

  Słuchaj/Kup „Między nami”

Leave A Reply

Your email address will not be published.