The Hmmms – To nie bylem ja

Kolorowe electro po polsku! Łagodne melodie na intrygującej elektronice. Brakujące ogniwo między Beach Boysami i Pet Shop Boysami. Śpiewa Żyski Marcin, syntezatory obsługuje Gawroński Dominik (Krakowitz/ Brzoska i Gawroński), miksuje przeważnie Webber.


The Hmmms wydawali już w dużym Warnerze i w małym Ha/er records, aktualnie Tygrysy. Na koncie mają piosenki o o remiksowaniu samego siebie i o tym, że nie wiedzą, czy wiedzą. Oraz o kolorowych ludziach chodzących w kolorowe strony.

Wspierani przez redaktorów muzycznych Czwórki, Kampusa i kilkunastu fajnych, lokalnych stacjach radiowych. Raz w historii zadzwonił też do nich Marcin Prokop, by się powygłupiali w telewizji śniadaniowej. Na 2022 szykują co najmniej mini album.

Piosenka ukazała się w Tygrysy Records u Błażeja Króla, który chwali piosenkę tymi słowami:

„Ten utwór to strzał, śmiertelny strzał. Wiele osób strzela i albo nie trafia albo tylko rani i ofiara się męczy, a Wy trafiacie w punkt!”. 

Brzmienie jednym przypomina Giorgio Morodera, innym Depeche Mode albo Pet Shop Boys, jeszcze innym kojarzy się z „I Ciebie też, bardzo”, Poza KRÓLEM poleca też Novika, na playliście grają już Czwórka i warszawski Kampus, słychać też na antenach Radia Rzeszów, MC Radia, kilku stacji sieci Elka.


Obserwujcie Hmmms:

FACEBOOK
INSTAGRAM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.