The Kelly Family „25 years Over the Hump” World Tour

The Kelly Family, powracają do wspólnego muzykowania i koncertowania w wielkim stylu. Już za miesiąc, 14 lutego br, w ramach europejskiego tournée celebrującego 25-lecie wydania płyty „Over the Hump”, odwiedzą także Polskę i zagrają dla wiernej rzeszy polskich fanów w TAURON Arena Kraków.

Niesłabnące zainteresowanie, wyprzedane bilety i entuzjazm wielbicieli pokazują, że zespół jest nie do zatrzymania. Wielka, europejska trasa koncertowa świętująca 25-lecie wydania płyty „Over the Hump” święci triumfy – już znakomita większość biletów na koncerty została wyprzedana. Dlatego odpowiadając na ogromne zainteresowanie i entuzjastyczne przyjęcie, trasa początkowo zaplanowana na 20 koncertów, została przedłużona i rozrosła się do imponujących 41 miast.

Dzięki temu także Polska będzie mogła gościć The Kelly Family. Doświadczamy na co dzień ogromnej sympatii polskich fanów, którzy trzymają rękę na pulsie i nie zapominają o swoich idolach. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli odpowiedzieć na to zainteresowanie i zaprosić do Krakowa wszystkich miłośników grupy, która zyskała już status kultowej.

– powiedziała Anna Czerniejewska z polskiego oddziału JVS Group, organizatora koncertu

Historia grupy to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt.
Rozpoczęła się w połowie lat 70-tych jeszcze pod nazwą Kelly Kids. Skład zespołu zmieniał się jednak trzon stanowili członkowie najbliższej rodziny. Sami także zajmowali się produkcją i wydawaniem płyt, organizowaniem i nagłaśnianiem koncertów oraz ustawianiem sceny, jednocześnie gromadzili wokół zespołu coraz to większą grupę zagorzałych fanów.

Prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album „Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”.

Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny. Wypełniali europejskie stadiony i grali w wielkich halach.
W Wiedniu dali koncert dla 250 tys. ludzi. Odnieśli sukces w Niemczech, Holandii, Polsce, całej wschodniej Europie, Portugalii, Hiszpanii oraz innych europejskich państwach. Stali się znani na całym świecie, w tym w RPA, Brazylii, USA i Chinach.

Lata 2019/2020 są dla The Kelly Family wyjątkowe. 25-lecie wydania płyty, która była dla zespołu kamieniem milowym w ich karierze, jest cudowną okazją do świętowania razem z fanami.

Podczas tej trasy, koncerty podzielimy na dwie części. W pierwszej części zagramy utwory znane z albumu „Over the Hump”. Wyjątkowe jest to, że wiele piosenek z tego albumu nie było granych na żywo od bardzo dawna. W drugiej części zagramy wybór najlepszych piosenek z naszej 40-letniej historii, a także ulubione piosenki naszych fanów.

– powiedział Angelo Kelly

The Kelly Family wystąpią podczas jedynego polskiego koncertu, w krakowskiej Tauron Arenie.
To będzie wyjątkowy i pełen emocji wieczór, zarówno dla zespołu jak i publiczności.

Fani mogą oczekiwać cudownego doświadczenia, pełnego wspomnień, podróży w czasie do roku 1994 oraz świetnej muzyki i ekscytującego show na żywo.
Koncert „25 Years – Over the Hump” to powrót legendarnej grupy w wielkim stylu.

The Kelly Family „25 Years – Over the hump”  
14 lutego 2020 r., Tauron Arena, Kraków

Organizator: JVS Group Sp. z o.o.
Więcej informacji: www.facebook.com/jvsgrouppl
Bilety dostępne na: www.eventim.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.