The Kid LAROI w kwietniu wystąpi w Polsce!

THE KID LAROI OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ „THE FIRST TIME”, KTÓRA OBEJMIE 12 KONCERTÓW W WIELKIEJ BRYTANII I EUROPIE

9 kwietnia 2024 – COS Torwar, Warszawa

 

Gość specjalny: Sam Tompkins

 Bilety już w sprzedaży


Piosenkarz, autor tekstów i raper, The Kid LAROI, ogłasza trasę koncertową „The First Time” po Europie i Wielkiej Brytanii, po wydaniu swojego najnowszego albumu „The First Time” (Columbia). Trasa koncertowa, która obejmie 12 koncertów i zostanie wyprodukowana przez Live Nation, rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia w sztokholmskim Annexet, a następnie obejmie koncerty w Norwegii, Danii, Polsce, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, a skończy się we włoskim Fabrique w sobotę 27 kwietnia 2024 roku.

O ogłoszeniu trasy LAROI powiedział: „Nie mogę się doczekać, aby zagrać w Europie i Wielkiej Brytanii w kwietniu!  Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ruszyć w trasę po Europie i Wielkiej Brytanii i spotkać tam moich fanów. Obiecuję, że warto czekać! Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce”.

The First Time Tour Dates:

Thurs 04 April 2024       Sweden            Stockholm         Annexet

Fri 05 April 2024            Norway             Oslo                  Sentrum Scene

Sun 07 April 2024          Denmark           Copenhagen      Forum

Tues 09 April 2024        Poland              Warsaw            Torwar

Thurs 11 April 2024       Netherlands      Amsterdam       AFAS Live

Sun 14 April 2024          Ireland             Dublin               3Arena

Tues 16 April 2024        UK                    London             Alexandra Palace

Wed 17 April 2024         UK                    Manchester       O2 Apollo

Mon 22 April 2024         Germany           Berlin                Uber Eats Music Hall

Wed 24 April 2024         Germany           Dusseldorf        Mitsubishi Electric Halle

Thurs 25 April 2024       France              Paris                 Adidas Arena

Sat 27 April 2024           Italy                 Milan                Fabrique


O The Kid LAROI:

THE FIRST TIME to pełnowymiary album The Kid LAROI (aka Charlton Kenneth Jeffrey Howard), który jest kontynuacją debiutanckiego mixtape’u rapera F*CK LOVE z 2020 roku. Na najnowszym albumie LAROI zmienia swoje brzmienie na styl odpowiadający jego międzynarodowemu statusowi celebryty, jednocześnie serwując jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2023 roku. Na płycie gościnnie wystąpili: Jungkook i Central Cee w singlu „Too Much”, Baby Drill i Future w „What’s the Move?”, Robert Glasper i YoungBoy Never w „Call Me Instead” oraz D4vd w „The Line”. THE FIRST TIME to święto współpracy i niezachwianej kreatywności, to droga do sławy zaraz obok jego wcześniejszych prac – przebojowego singla „Stay” z 2021 roku u boku Justina Biebera i mixtape’u, od którego wszystko się zaczęło, F*CK LOVE w 2020 roku.

W niezwykle krótkim czasie LAROI szturmem podbił świat, zdobywając w 2022 roku dwie nominacje do nagród Grammy w kategorii Best New Artist, a także za pracę nad szóstym pełnometrażowym albumem Justina Biebera „Justice”, trzy zwycięstwa i wiele nominacji do nagród ARIA Music Awards i Billboard Award, a także stale poszerzający się repertuar i dominującą obecność w Internecie i popkulturze. Obecnie LAROI ma ponad 38 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, ponad 2 miliardy wyświetleń na YouTube, a jego singiel „Forever & Again” znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do kinowego hitu „Barbie”. Jego naturalnemu talentowi i charyzmie dorównuje tylko jego zachwycająca prezencja na scenie – niezależnie od tego, czy LAROI występuje na Coachelli, czy dowodzi tłumem na stadionie podczas solowych, wyprzedanych koncertów.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.