To nie sen – Jonas Brothers powracają! Posłuchaj „Sucker”

To się nazywa niespodzianka! Jeden z najważniejszych popowych zespołów XXI wieku – Jonas Brothers – niespodziewanie powrócił z zupełnie nową piosenką! Do „Sucker” powstał również teledysk w gwiazdorskiej obsadzie.

Po sześciu latach przerwy, Nick, Joe i Kevin Jonas powracają jako zespół. „Sucker” to czarujący i niezwykle chwytliwy utwór. Za produkcję odpowiadają Ryan Tedder oraz Frank Dukes.

Za reżyserię teledysku odpowiada Anthony Mandler. W klipie, poza samym zespołem, pojawiają się partnerki muzyków: Priyanka Chopra Jonas, Danielle Jonas i Sophie Turner, jak również Jack Lawless, perkusista DNCE.

W przyszłym tygodniu Jonas Brothers na tydzień przejmą program „The Late Late Show with James Corden”. Z show dowiemy się między innymi, jakie są kulisy powrotu zespołu. Nie zabraknie segmentu „Carpool Karaoke”. Muzycy wykonają również najnowszy singiel na żywo.

Jonas Brothers sprzedali na całym świecie ponad 17 mln albumów i mają na koncie ponad miliard streamów. Każdy z braci cieszy się udaną karierą solową, jednak wiadomość o powrocie trio zelektryzowała fanów i media. Huffington Post napisał: „Nie musieliśmy czekać do roku 3000”, a w „ELLE” czytamy: „To nie sen – Jonas Brothers powracają!”. 

Sucker by Jonas Brothers
Preview, download or stream Sucker by Jonas Brothers

Leave A Reply

Your email address will not be published.