Trasa Lor „Panny Młode” okazała się sukcesem. Dlatego zespół specjalnie dla swoich fanów gra „Poprawiny”!

Tych koncertów nie było w planach…
Trasa Lor „Panny Młode” okazała się sukcesem. Dlatego zespół specjalnie dla swoich fanów gra „Poprawiny”!

Dziewczyny z Lor łączy niezwykła więź, którą można zaobserwować nie tylko na scenie, ale także w ich muzyce i social mediach.

 

Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawia, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce!

Po sukcesie jesiennej trasy „Panny Młode” zespół ponownie wyrusza w Polskę i zawita swoich fanów w Krakowie (07.03.2024) oraz Warszawie (24.03.2024) w ramach dwóch jedynych takich koncertów „Poprawinowych”.

 

Podobnie jak poprzednim razem, zespół zagra materiał ze swojej najnowszej płyty „Panny Młode”, ale nie tylko!Pojawią się również ich najnowsze single zapowiadające kolejne wydawnictwo oraz nowości, które usłyszycie przedpremierowo!

 

BILETY NA TRASĘ

W Krakowie przed zespołem Lor zagra duet Chłodno, który w swoich utworach łączy nostalgiczne ciepło letnich wieczorów z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się̨ w jedno.

 

Chłodno również szykuje się do trasy koncertowej – trasy promującej ich debiutancki album „Ciepło”, którego premiera już pierwszego dnia wiosny (21.03.2024). Zapraszamy na premierowy koncert w Warszawie i obserwowanie zespołu, ponieważ już wkrótce zostaną ogłoszone kolejne koncerty.

BILETY NA KONCERTY CHŁODNO

Lor

Ich wyjątkowość polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu. Kto zatem tworzy zespół Lor? W grupie znalazły się Jagoda Kudlińska, która odpowiada za wokal, grająca na pianinie Julia Skiba, skrzypaczka Julia Błachuta oraz Paulina Sumera, która pisze zespołowi teksty oraz gra na gitarze basowej. Co ciekawe, w momencie założenia zespołu, najmłodsza z dziewczyn miała zaledwie czternaście lat.
Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”). Zespół miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu „Chłopi” współpracując przy singlu „Zima – Nisko Słonko”.
Ich muzyka początkowo wybrzmiewała w języku angielskim, ale z najnowszym albumem „Panny Młode” wróciły do języka ojczystego, nadając mu niesamowitego wymiaru. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.