Twórcy hitu z filmu “Na rauszu” zapraszają na koncert w Warszawie

To już ostatnie chwile, żeby kupić bilety na pierwszy polski koncert Scarlet Pleasure. Usłyszycie między innymi przebój „What a Life” z filmu „Na rauszu”, który zapewnił zespołowi z Kopenhagi 650 mln odtworzeń ich piosenek oraz międzynarodową sławę.


Twórcy hitu “What a Life” do nagrodzonego Grammy filmu “Na rauszu” w reżyserii Thomasa Vinterberga wystąpią na swoim pierwszym koncercie w Polsce! Grupa Scarlet Pleasure zaprezentuje się 18 września 2022 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka, do którego zespół serdecznie was zaprasza. To już ostatnie chwile na zakup biletów.

 

Scarlet Pleasure to gwarancja ładnie skomponowanych, chwytliwych melodii stworzonych do zakochiwania się i tańca. Emil Goll (vox), Alexander Malone (bas) i Joachim Dencker (perkusja) od debiutu w 2014 roku wypracowali dla siebie wyjątkową pozycję na skandynawskiej scenie muzycznej. 

Zespół wydał nieprzerwany ciąg przebojowych singli, zdobył ponad 650 milionów odtworzeń na platformach streamingowych, wpłynął na kilka trendów modowych wśród młodzieży w swoim rodzinnym kraju i stał się przebojem na europejskich festiwalach takich jak Eurosonic, Pinkpop czy by:Larm – nie wspominając o występie na legendarnej Orange Stage na Roskilde Festival

Scarlet Pleasure jesienią wyruszą w europejską trasę ze swoim charyzmatycznym i energicznym koncertem – odwiedzając Warszawę, Berlin, Kolonię, Paryż oraz Londyn.

Bilety są dostępne na stronie www.winiarybookings.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.