„Ucieknijmy” Marissy jest niczym muzyczna wiosna

Czasem kilka słów za dużo może zepsuć całą relację. A gdyby tak zapomnieć o wszystkim co było i uciec od problemów i w złości wypowiedzianych słów, które ściągają nasz związek w dół?

W sieci zadebiutował najnowszy singiel Marissy, „Ucieknijmy”, w teledysku do którego główną rolę zagrał popularny wśród społeczności internetowej Cyprian Węgrzyn tworzący pod pseudonimem Cypriano Italiano (1 milion obserwatorów na TikToku).
Jak często strach staje na drodze do spełniania marzeń? Czy może być elementem blokującym szczęście? Taki scenariusz widzimy w teledysku do piosenki “Ucieknijmy”. Wizje pięknych momentów przeplatają się z tymi, które w związku są najtrudniejsze – spory, kłótnie, nieprzegadane problemy. Obawa przed zranieniem okazuje się silniejsza. Ta miłość nigdy się nie wydarzy. To historia, która w prawdziwym życiu spotkała wielu z nas, a celnie została dostrzeżona przez Marissę.
https://youtu.be/bT97rUC9vEU
Marissa w „Ucieknijmy” odkrywa swoje kolejne oblicze i udowadnia, że wspólne przeżycia są o wiele ważniejsze, niż bezmyślnie rzucone słowa. Ta piosenka oddaje vibe budzącego się za oknem świata, jest niczym muzyczna wiosna. “Piosenka opowiada o dwójce ludzi, którzy spotkali się przez przypadek. Dziewczyna od dawna czuła się samotna, dlatego wyobrażała sobie, ile może ich łączyć w przyszłości. Zdaje sobie jednak sprawę, że w relacji nie może być do końca kolorowo. To ukazuje ile odcieni może nieść ze sobą miłość.” – mówi o swoim utworze artystka.
“Ucieknijmy” to trzeci autorski singiel Marissy, do którego sama napisała tekst, a muzyka powstała we współpracy z Dominiciem Buczkowskim-Wojtaszkiem, Janem Bieleckim i Patrykiem Kumórem. Z tym samym zespołem artystka stworzyła swoje poprzednie numery: “Offline” oraz “Nieodebrane”.
źródło: Universal Music Polska
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.