Sofia Carson śpiewa o miłości. Debiutancka płyta gwiazdy

Sofia Carson, mająca miliard odsłuchów wokalista, autorka piosenek i aktywistka, przedstawia imienny, debiutancki album, będący portretem miłości w całej swej złożoności.

Magnetyczna popowa płyta opowiada historię dziewczyny, która znajduje miłość, ale szybko ją traci. W zestawie znalazło się 10 utworów zabierających słuchacza w podróż od zauroczenia, przez bolesne rozstanie po wyzwolenie.
https://youtu.be/BS1_pxgOiGY
– Kiedy miałam 11 lat, dostałam śpiewnik, w którym zapisywałam wszystkie swoje piosenki. Na pierwszej stronie napisałam: „Mam nadzieję, że kiedy ludzie słuchają mojej muzyki, słyszą w niej swoją historię” – wspomina Carson. – Zawsze wiedziałam, że na moim pierwszym albumie chcę od początku do końca opowiedzieć historię, więc tak zrobiłam. Napisałam opowieść o miłości: o dziewczynie, która zakochuje się, która odnajduje piękną, ale zwodniczą miłości tylko po to, by jej serce zostało rozbite na milion kawałków. Koniec końców jest to jednak opowieść o dziewczynie, która przetrwała.
Poruszającą narrację artystka ubrała w dźwięki soulu, R&B i rytmicznego popu, eksponując swoje wokalne umiejętności. W pracy nad materiałem Sofię Carson wspierali tacy twórcy przebojów jak Ali Tamposi, Justin Tranter, Oak Felder, Stargate, Rami Yacoub, Johan Carlsson, Andres Torres czy Mauricio Rengifo.
– Te piosenki, ta opowieść, ten album to całe moje serce, którym dzielę się ze światem – mówi Sofia Carson. – Mam nadzieję, że słuchając tej płyty, poznacie moją historię.
Całość zainspirowana został osobistymi doświadczeniami artystki, jak i przeżyciami jej przyjaciół oraz znajomych. Płytę „Sofia Carson” otwiera pełna dramaturgii piosenka „It’s Only Love, Nobody Dies”, która nadaje ton całości dzieła. Dalej w zestawie znalazł się bezpardonowy, odważny singiel „Loud”, przebojowy „Fool’s Gold”, euforyczny, roztańczony „Timeless”, klimatyczny „Stay” czy poruszająca, zaśpiewana po hiszpańsku ballada „Como, Cuando Y Donde”.
Lista utworów „Sofia Carson”:
1. It’s Only Love, Nobody Dies
2. LOUD
3. Sugar
4. Timeless
5. Stay
6. Cómo, Cuándo y Dónde
7. Still Love You
8. Fool’s Gold
9. He Loves Me, But…
10. Two Tears in a Bucket
Sofia Carson jako wokalistka i autorka piosenek zgromadziła ponad 2 miliardy streamów ponad 8 miliardów łącznych odsłuchów i odsłon jej muzyki. Jej singiel „I Luv U” z 2019 roku znalazł się na pierwszym miejscu playlisty New Music Friday serwisu Spotify. Współpracowała z takimi supergwiazdami, twórcami i producentami jak Alan Walker, laureaci Grammy Tiësto, Stargate, Oak Felder, Max Martin, Justin Tranter czy zwycięzca Latin Grammy, J Balvin. Jako aktorka wystąpiła w filmie „Poczujcie rytm” Netfliksa i „Songbird. Rozdzieleni” Michaela Baya. Będzie ją można zobaczyć w nadchodzącym muzycznym obrazie „Purple Hearts”, w którym usłyszymy także jej piosenki. Jako filantropka jest ambasadorką przy UNICEF-ie czy pierwszą globalną ambasadorką fundacji Cultural przy Latin GRAMMY.
Źródło: Universal Music Polska
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.