Waterparks po raz pierwszy w Polsce!

Już w tym tygodniu Amerykanie z Waterparks odwiedzą nasz kraj!

Waterparks sprawnie lawirują na pograniczu gatunków,  idą naprzód maniakalnie obijając się między rockiem, alternatywą, elektroniką  z domieszką popu i śmiałym hip-hopem. Przy okazji rażąco lekceważąc zasady.

W maju 2021 roku trio z Houston wypuściło swoje ostatnie wydawnictwo, przekornie nazwane  Greatest Hits. Była to pierwsza płyta pod skrzydłami nowej wytwórni  300 Enterntainment. Album promowało aż 6 singli:  Lowkey as Hell, Snow Globe, Numb, You’d Be Paranoid Too (If Everyone Was Out to Get You), Just Kidding, Violet!. Longplay zyskał przychylne opinie zarówno krytyków, jak i fanów. Rok 2022 także przyniósł słuchaczom nową muzykę od grupy. Niespełna miesiąc temu usłyszeliśmy nowy utwór zatytułowany FUNERAL GREY.

Trasa pierwotnie zaplanowana na 2021 rok ze względu na pandemię została przełożona na następny rok.  Jednak i tutaj nie odbyło się bez komplikacji!  Pierwszy polski koncert Waterparks miał odbyć się w lipcu 2022 roku, ale.. data po raz kolejny uległa zmianie.  10 czerwca to ostateczny termin wizyty Amerykanów w Polsce. Impreza odbędzie się w warszawskim klubie Proxima. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na stronie LiveNation.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.