WCIEL SIĘ W DAWIDA PODSIADŁO I WYGRAJ BILETY NA JEDYNY TAKI KONCERT

WCIEL SIĘ W DAWIDA PODSIADŁO I WYGRAJ BILETY NA JEDYNY TAKI KONCERT

Każdy może wcielić się w rolę bijącego rekordy popularności wokalisty, Dawida Podsiadło, a to za sprawą gry mobilnej, której głównym bohaterem jest właśnie on. Gra Dawida Podsiadło to również przepustka na wyjątkowy koncert artysty.

20 grudnia w Teatrze Narodowym. Co tydzień dziesięć osób z najlepszymi wynikami wygrywa podwójną wejściówkę na wydarzenie, na które bilety nie są dostępne w sprzedaży.

Fani Dawida Podsiadło, którym nie udało się zdobyć biletu na wyprzedaną „Małomiasteczkową” trasę, mają szansę jeszcze zobaczyć artystę w tym roku na żywo i to w wyjątkowym, bardziej kameralnym charakterze. 20 grudnia wystąpi on na scenie prestiżowego Teatru Narodowego w Warszawie podczas koncertu Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra. Koncert będzie wyjątkowy ze względu na kameralny charakter, oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję. Nietypowy jest również sposób, w jaki można zdobyć bilety na koncert. Trzeba wcielić się w postać Dawida w moblinej grze, której jest bohaterem, odzyskać jego skradzione hity, a przy okazji zebrać jak najwięcej punktów. A to wszystko oczywiście przy dźwiękach wspomnianych hitów, przetworzonych również na ośmiobitowe wersje.

Gra Dawida Podsiadło nawiązuje stylistyką do kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra. Daje ona szansę nie tylko na dobrą rozrywkę, ale również pozwala zdobyć bilety na koncert artysty w Teatrze Narodowym. Co tydzień dziesięć osób z najlepszymi wynikami otrzymuje podwójne zaproszenia na koncert, a kolejne dziesięć najnowszą płytę artysty z jego autografem. Nagrody zdobywać można jeszcze tylko do 10 grudnia.

Dawida Podsiadło znajdziecie nie tylko w grze, ale również na limitowanej edycji Red Bulla. Jest on pierwszym polskim artystą, którego wizerunek pojawił się na puszce. Tym samym piosenkarz znalazł się w bardzo wąskim gronie wyjątkowych postaci świata muzyki, razem z m.in.: Gorillaz, Disclousure czy Buraka Som Sistema, które mogą pochwalić się dedykowaną edycją Red Bulla. Gra oraz unikatowe puszki z wizerunkiem wokalisty są celebracją jego powrotu na scenę muzyczną po półtorarocznej przerwie. Samą puszkę warto nabyć również ze względu na znajdujące się pod zawleczką kody, które pozwalają na zdobycie wyjątkowych nagród – utworów Dawida Podsiadło stylizowanych na ośmiobitowe piosenki lub dodatkowych udogodnień w grze, które pomogą uzyskać lepszy wynik w walce o nagrody główne.

RED BULL MUSIC PRESENTS: DAWID PODSIADŁO GRA

20.12.2018

Teatr Narodowy, Warszawa

Grę Dawida Podsiadło można pobrać bezpłatnie z poniższych sklepów:

App Store: https://win.gs/DawidPodsiadloGRA_AppStore

Google Play: https://win.gs/DawidPodsiadloGRA_GooglePlay

Więcej informacji: www.redbull.pl/gra 

Partnerem strategicznym projektu jest Credit Agricole.

Leave A Reply

Your email address will not be published.