LANY w Polsce!

Zespół LANY, czyli Paul Klein, Jake Goss i Les Priest – ogłosił trasę koncertową, która obejmie ponad 90 występów. Na mapie tournée nie zabrakło Polski.

LANY wystąpi w Polsce 20 lutego 2019. Koncert odbędzie się w Warszawie w klubie Proxima. Organizatorem jest Live Nation. Szczegóły dotyczące biletów dostępne są pod tym adresem.

5 października ukazał się drugi krążek LANY zatytułowany „Malibu Nights”. Jak przyznaje Paul Klein, jego celem było stworzenie z LANY zespołu, który pisze uniwersalne, globalne piosenki, zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej. Na szczęście talent muzyków dorównuje poziomem ich ambicji. „Malibu Nights” to wyborny popowy album. Pierwszy singiel „Thru These Tears” zaprezentował najmocniejsze strony songwritingu Kleina: emocjonalność, szczerość, atmosferę podnoszenia na duchu. „Thick and Thin” czerpie z najlepszych tradycji lat 80., „Taking Me Back” to epicki utwór pełen nadziei, natomiast „Don’t Wanna Love You Anymore” urzeka swoją bezpośredniością. „Let Me Know”, napisane wspólnie z SJ Lewisem z AlunaGeorge, to niezwykle delikatna soulowa ballada. Tytułowy kawałek, który wieńczy krążek, to wspaniała próbka wokalnego talentu lidera LANY.

Leave A Reply

Your email address will not be published.