Weronika Boczek supportem Efterklang

Zespół Efterklang wystąpi w październiku w Warszawie i Krakowie.

Ukochany przez polskich fanów, duński zespół Efterklang, po prawie 6 latach nieobecności, wystąpi w Polsce na dwóch koncertach – 8 października w Warszawie (Niebo) i 9 października w Krakowie (ZetPeTe).

20 września odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu pt. „Altid Sammen”. To właśnie z tego albumu pochodzi singiel „Vi er uendelig”  wraz z teledyskiem w którym wystąpiła światowej sławy modelka Helena Christensen.

Weronika Boczek jest wokalistką, klarnecistką i songwriterką. Z autorskim materiałem debiutowała w 2017 roku podczas lubelskiego festiwalu Inne Brzmienia. Dotychczas koncertowała m.in. w Piwnicy pod Baranami, w warszawskim klubie Studio jako support zespołu Bitamina oraz na Off Scenie Festiwalu MasterCard Off Camera 2019. 14 września 2019 roku miał premierę jej debiutancki minialbum „Pamięci Jaskółek”. To właśnie materiał z tej płyty zaprezentuje supportując zespół Efterklang.

„Pamięci Jaskółek” to pierwszy mini-album Weroniki Boczek. Zawiera 5 utworów zaaranżowanych na kwartet smyczkowy, fortepian, flet, klarnet oraz perkusjonalia. Każda piosenka utrzymana jest w nieco innej stylistyce. Wszystkie utwory łączy jednak wrażliwość i eteryczność głosu Weroniki.

Bilety w sprzedaży na: eBilet | GoOut | Empikbilety | Going. i w stacjonarnych punktach.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757