Wpływ apki używanej przez Lane Del Rey na nowy teledysk Holaków „Skasowana Treść” promujący album „Niewidzialna Droga Do Domu”

Teledysk do nowej piosenki to reakcja na pozytywne przyjęcie zespołu przez najbliższe otoczenie. Rodzinne spotkania na próbach przed prapremierowym koncertem na festiwalu Spring Break przyczyniły się do tego, że sięgnęliśmy do archiwum rodzinnego i postanowiliśmy zrobić z zaprzyjaźnionymi twórcami obraz do kolejnej piosenki z płyty. Być może to mylące posunięcie, ponieważ płyta ma formę ścieżki dźwiękowej serialu i nie składa się wyłącznie z piosenek. Cała płyta jest dedykowana ludziom, którzy będą chcieli wejść głębiej w klimat naszego wymyślonego serialu. Wideo powstało przy budżecie zero złotych, a do postprodukcji użyliśmy apki (której użyła w swoim wideo min. Lana Del Rey).

Album rodzinny nagrany przez ojca i dwóch synów. „Niewidzialna Droga Do Domu” to płyta inspirowana ścieżkami dźwiękowymi kultowych seriali takich jak Twin Peaks, X Files czy Stranger Things. Skojarzenia serialowe oraz tematy muzyczne stanowią podstawę do autorskiej narracji, w której przewijają się ponadczasowe tematy rodzinne. Oprócz rodzinnego składu na płycie gościnnie pojawia się min. Ralph Kamiński.

W skład zespołu wchodzą: Mateusz Holak – działający pod pseudonimem Holak, członek zespołów Małe Miasta oraz Kumka Olik, autor okładek płyt oraz teledysków; Stanisław Holak (ojciec dwóch pozostałych członków) – lider kultowego zespołu z lat 80 Malarze i Żołnierze; Jakub Holak – członek zespołów Kumka Olik oraz solowego KVBA, z którym zadebiutował na festiwalu Adudioriver.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.