Wyczekiwana megaprodukcja „Diuna: Część druga” na ekranach Heliosa

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich miłośników pierwszej części „Diuny” na równie widowiskową kontynuację przeboju z 2021 roku. Kinomani mogą śledzić dalsze losy Paula Atrydy, a także poznać sylwetki nowych bohaterów. Premierowe seanse filmu „Diuna: Część druga” zadebiutowały wczoraj na ekranach Heliosa.

„Diuna: Część druga” to niewątpliwie najbardziej oczekiwana światowa premiera końca tegorocznej zimy. Paul Atryda powraca na kinowe ekrany z zamiarem zemsty na wrogach, którzy doprowadzili do śmierci jego najbliższych. Przygotowując się do trudnego starcia z przeciwnikami, musi zawrzeć sojusz z Chani i Fremenami. Część ludu bierze Paula za Mahdiego, czyli mesjasza, który poprowadzi ich lud do raju. Bohater przyjmuje przydomek Muad’Dib i zostaje przywódcą w wojnie z Harkonnenami. Jednocześnie zaczyna łączyć go coraz głębsza więź z Chani. Postać stoi przed wyborem między miłością życia a walką o los wszechświata…

 

Ekranizacja powieści Franka Herberta to uczta nie tylko dla fanów science fiction. Film zachwyca zarówno widowiskowymi zdjęciami, jak i monumentalną muzyką. W dziele Denisa Villeneuve’a występuje plejada gwiazd: Timothée Chalamet w głównej roli oraz Zendaya jako Chani, której postać została ukazana szerzej niż w części pierwszej. Obok nich widzowie będą mogli zobaczyć aktorów, takich jak: Austin Butler, Javier Bardem, Florence Pugh, Rebecca Ferguson oraz Stellan Skarsgård.

 

Bilety na premierowe seanse filmu „Diuna: Część druga” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie www.helios.pl/diuna oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.


Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.