Wyjątkowy spektakl „Fleabag” na ekranach kin sieci Helios.

Monodram „Fleabag” z niezastąpioną Phoebe Waller-Bridge w roli głównej po raz kolejny zagości na ekrany kin w ramach projektu Helios na Scenie. Wyjątkowe seanse tylko 2 sierpnia i 6 września. Bilety już dostępne!

„Fleabag”to obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla kultowego już serialu BBC. Po rekordowym sukcesie frekwencyjnym w 2019 roku, ten uwielbiany przez widzów i krytyków monodram zarejestrowany na żywo na londyńskim West Endzie, wraca na kinowe ekrany.

Phoebe Waller-Bridge („Crushing”, „Obsesja Eve”, „Nie czas umierać”, „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”) z uwagą przygląda się głównej bohaterce i jej z pozoru zwykłemu życiu, bezlitośnie, celnie i przezabawnie puentując absurdy życia współczesnej młodej kobiety.

„Fleabag ma obsesję na punkcie seksu, jest emocjonalnie niestabilna i skupiona na sobie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Gdy jej rodzina i przyjaciele zaczynają się od niej odwracać, a prowadzona przez nią (z niezastąpionym wsparciem świnki morskiej) kawiarnia ledwo utrzymuje się na powierzchni, Fleabag odkrywa, że nie ma już nic do stracenia…”

Bilety dostępne TUTAJ

Polecamy!

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.