Za kulisami kabaretowych występów – Tajemnice Estrady w Domu Kultury Chwałowice

Kabaret Kałasznikofzaprasza na premierę swojego trzeciego programu pt. „Tajemnice Estrady” w sobotę 18 stycznia 2020 r. o godz. 18.00.

Bilety: 30 zł dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

– Ciekawi Cię co dzieje się za kulisami kabaretowych występów?
– Chcesz poznać życie artystów od kuchni?
– Lubisz odkrywać tajemnice?

Oto program, którego nie możesz przegapić!

Sekrety artystów, kabaretowe sztuczki, tajemnice z garderoby, trasy i hotelu. To wszystko oraz całą masę zabawnych skeczy i piosenek z życia wziętych będzie można zobaczyć w najnowszym programie Kabaretu Kałasznikof. Programie, który napisało samo życie. Tym razem, oprócz żartów wysyłanych seriami i hitowych postaci, artyści zaprezentują mnóstwo życiowych obserwacji, zabawnych komentarzy i sporą dawkę szaleństwa.

Odkryj „Tajemnice Estrady” – absolutnie premierowy program, wypełniony wyłącznie nowymi skeczami i piosenkami, wśród których znajdują się skecze przygotowane m.in na tegoroczną Rybnicką Jesień Kabaretową Ryjek.

Kabaret Kałasznikof – w ciągu ostatnich dwóch lat “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Ale po co wierzyć na słowo? Najlepiej samemu się przekonać. Skład: Beata Kabzińska, Łukasz Zaczek.
Strona FB: https://www.facebook.com/KabaretKalasznikof/.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.