Za niespełna miesiąc Depeche Mode wystąpią w Polsce!

Światowa trasa „Memento Mori” rozpoczęła się 23 marca 2023 roku w Sacramento, CA

Zespół pojawi się w Polsce na dwóch koncertach organizowanych przez Livenation, a konkretniej 2.08.23 w Warszawie na Stadionie Narodowym oraz 4.08.23 w Krakowie na Tauron Arenie.

Bilety wciąż są dostępne—> BILETY


Memento Mori Tour jest 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour, była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

 

Memento Mori jest piętnastym studyjnym albumem Depeche Mode i kontynuacją uznanego przez krytyków Spirit z 2017 roku, który osiągnął #1 w 11 krajach, znajdując się w Top 5 w ponad 20 innych. Memento Mori został wydany wiosną 2023 roku za pośrednictwem Columbia Records.

 

Sprzedawszy ponad 100 milionów płyt i grając dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode pozostaje stale rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą muzyczną. Będąc niezmienną inspiracją dla fanów, krytyków i artystów Depeche Mode wciąż idzie naprzód, a trasa koncertowa i album Memento Mori to otwarcie najnowszego rozdziału niezrównanego i nieprzerwanego dziedzictwa.

RECENZJE „ALBUMU MEMENTO” MORI ZNAJDZIECIE PONIŻEJ W LINKU

RECENZJA

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.