Zabójcza dawka humoru, czyli 3 sezon „Zbrodni po sąsiedzku”

Selena Gomez, Martin Short i Steve Martin w serialu "Zbrodnie po sąsiedzku" /Disney+ /materiały prasowe

Już od 8 sierpnia na platformie Disney+ możemy śledzić losy amatorskiej grupy detektywów z serialu  Zbrodnie po sąsiedzku. Trójka przyjaciół, sąsiadów – Mabel, Olivier i Charles – po raz kolejny zostaje postawiona przed zagadką kryminalną. Jest ona o tyle nietypowa, ponieważ nie dotyczy sąsiada, a aktora – Bena Glenroy’a – ginącego wprost na scenie Broadwayowskiej. To kontynuacja wątku poprzedniego sezonu. 

🙂

Głównym bohaterom granym przez lubianych i docenianych przez grono krytyków aktorów: Selenę Gomez, Steve’a Martina i Martina Short’a towarzyszyć będą nowe, tajemnicze postacie. Gościnnie pojawi się m.in. Meryl Streep (jako Loretta, której marzeniem jest kariera aktorska), jak również Matthew Broderick, Ashley Park czy Jesse Williams.

Po dwóch odcinkach wiemy, że ma się do czynienia z produkcją błyskotliwą, intrygującą i przyjemną. Start 3 sezonu przyciąga swą uważną akcją i rozbudza apetyt na śledzenie dalszych losów bohaterów, którzy zmagają się nie tylko z tajemnicami śmierci, ale również ze swoimi marzeniami, starością, trudami przyjaźni itd.

Wprowadzenie nowej przestrzeni, czyli kulis teatralnych czy wątków musicalowych jest zabiegiem nadającym dynamice serialu świeżości i pozytywnego klimatu zaskoczenia.

Twórcami tej kryminalnej komedii są: Steve Martin i John Hoffman. Rodzimą platformą streamingową serialu jest Hulu. Natomiast polscy widzowie mogą oglądać produkcję na Disney+.

Sezon 3  Zbrodni po sąsiedzku  nie został wydany na pastwę natychmiastowej konsumpcji, lecz na możliwość cotygodniowego delektowania się nowymi odcinkami.

Kolejny odcinek w każdy wtorek.

ZWIASTUN:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.