ZOBACZ KULISY TRASY RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR

ZOBACZ KULISY TRASY RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR

W czerwcu odbyła się wyjątkowa trasa koncertowa, której gwiazdą był najbardziej charyzmatyczny raper młodego pokolenia, czyli Quebonafide. Artysta wraz z muzycznym autobusem Red Bulla przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, by na jedynej w swoim rodzaju mobilnej scenie zagrać osiem koncertów. Koncerty przyciągnęły tysiące fanów Quebonafide. Kulisy trasy zobaczyć można na specjalnej podsumowującej wideo-pocztówce dostępnej na www.redbullmusic.pl/quebonafide

fot. Wojciech Koziara

Trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour zagościła w ośmiu miastach Polski, które wybrane zostały głosami Internautów. Muzyczny autobus z Quebonafide na pokładzie zatrzymał się w Radomiu, Tarnowie, Częstochowie, Piotrkowie Trybunalskim, Sosnowcu, Bydgoszczy, Słupsku i Szczecinie. Koncerty dedykowane były ostatniemu solowemu wydawnictwu artysty, czyli albumowi „Egzotyka”. Każdorazowo przyciągały tysiące fanów rapera, czekających na swojego idola od wczesnych godzin popołudniowych.

Wszystkie koncerty były niezapomnianym przeżyciem dla publiczności, a to dzięki niespożytej energii rapera, którą porywał zgromadzonych od pierwszych chwil swojego występu. Specjalna scenografia nawiązująca do tropikalnej dżungli oraz dodatkowe efekty sceniczne, takie jak wyrzutnie dymu oraz confetti, kreowały niepowtarzalną koncertową atmosferę. Dbałość o szczegóły widoczna nie tylko w kwestiach techniczno-produkcyjnych trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour i zaangażowanie artysty kreowały wspólnie niesamowite przeżycie koncertowe, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Doskonałym podsumowaniem trasy koncertowej, a także wyjątkową pamiątką jest wideo, które prezentowane jest dziś na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide. Trzyminutowa wideo-pocztówka pokazuje najbardziej emocjonujące momenty trasy oraz zabiera widza za jej kulisy. Przedstawia koncerty z perspektywy rapera Quebonafide oraz jego przyjaciela i hypemana Krzy Krzysztofa. Artyści wprowadzają widza w przestrzenie zwykle zamknięte dla publiczności pokazując jej wnętrze muzycznego autobusu Red Bulla, sposób w jaki przygotowują się do koncertów czy spędzają wolne chwile w trasie. Wideo jest także jasnym przykładem ogromnej popularności Quebonafide i emocji, które wzbudza w swoich słuchaczach. Każdy z koncertów przyciągnął ich tysiące. Raper nigdy nie pozostał im dłużny, na koncertach dając z siebie wszystko, a po nich z przyjemnością rozdając autografy.

fot. Wojciech Koziara

Trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour odbyła się między 4 a 20 czerwca i zakończyła się koncertem w Szczecinie, który można było obejrzeć na żywo na kanale Red Bull Music. Zapis występu, który miał miejsce pod legendarnymi portowymi żurawiami, dostępny jest na stronie www.redbull.pl.

Obejrzyj wideo-pocztówkę na www.redbullmusic.pl/quebonafide
Więcej informacji na www.redbull.pl

fot. Wojciech Koziara
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.