Życie Stinga w 17 piosenkach – sprawdź „My Songs”

Od dziś w sklepach i serwisach cyfrowych dostępny jest album „My Songs” – to kompilacja największych hitów Stinga w nowych aranżacjach, dostosowanych do 2019 roku.

Jak mówi sam artysta: – „My Songs” to moje życie w piosenkach. Niektóre z nich skonstruowałem na nowo, w niektórych dokonałem nieznacznych poprawek, ale wszystkim nadałem nowoczesnego sznytu.

Utwory na „My Songs” zostały dostosowane do 2019, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na wydawnictwie usłyszymy między innymi takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Fields of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne” oraz „Message In A Bottle”. Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.

Od założenia wspólnie z Stewartem Copelandem i Andym Summersem The Police w 1977 roku, Sting stał się jednym z najbardziej ikonicznych wykonawców na świecie. Sprzedał ponad 100 mln albumów na całym świecie, zdobył szereg prestiżowych wyróżnień (w tym 17 nagród Grammy) oraz uwielbienie rzeszy słuchaczy.

Artysta nigdy nie spoczął na laurach i ciągle poszukuje nowych artystycznych wyzwań. Latem 2018, po wydaniu wspólnie z Shaggym albumu „44/876”, artyści ruszyli we wspólną trasę koncertową. Latem tego roku muzyk będzie promował solowe dokonania. W maju 2020 rozpocznie rezydencję w Las Vegas.

Za produkcję „My Songs” odpowiadają Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga, Robyn), Dave Audé (Bruno Mars, Selena Gomez) oraz Jerry Fuentes (The Last Bandoleros). Misem zajął się Robert Orton (Lana Del Rey, Mumford & Sons), a inżynierią – Tony Lake (Sting, Shaggy).

„My Songs” – lista utworów:
Brand New Day 
Desert Rose
If You Love Somebody Set Them Free
Every Breath You Take
Demolition Man
Can’t Stand Losing You
Fields of Gold
So Lonely
Shape of My Heart
Message in a Bottle
Fragile
Walking on the Moon
Englishman in New York
If I Ever Lose My Faith in You
Roxanne (Live)

„My Songs” – Deluxe edition zawiera dodatkowe utwory:
Synchronicity II (Live)
Next To You (Live)
Spirits In The Material World (Live)
Fragile (Live)
I Can’t Stop Thinking About You (Live) – Japan Exclusive
Desert Rose (Extended Version) – France Exclusive

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny