„A Little Life”, Cézanne I The Rolling Stones w kinach Helios

Sieć kin Helios zaprasza na październikowe projekty specjalne. Na ekranach zagoszczą: brytyjski spektakl teatralny „A Little Life”, prezentacja dzieł wybitnego artysty w filmie „Cézanne – portrety życia”, a także elektryzujące doznania muzyczne w postaci koncertu „The Rolling Stones: Sweet Summer Sun Hyde Park Live”.

Do kin wkraczył teatr na najwyższym poziomie – mowa o pokazie spektaklu „A Little Life”, który odbędzie się jeszcze tylko 7 października. Sztuka opowiada o grupie przyjaciół, w której centrum znajduje się Jude, stanowiący oparcie dla innych postaci. Skrywa on jednak wiele tajemnic, a kiedy te wychodzą na jaw, przyjaźń między bohaterami zostaje poddana próbie… Przedstawienie zostało wysoko ocenione przez brytyjskie media, które doceniły też odtwórcę roli Jude’a, Jamesa Nortona. Sztuka oparta jest na bestsellerowej książce „Małe życie” z 2015 roku autorstwa Hanya Yanagihara.

Na miłośników malarstwa czeka natomiast seans z cyklu „Wystawa w Kinie”. 28 października zostanie wyświetlony film „Cézanne – portrety życia”. Dokument pozwala zgłębić zarówno twórczość w nurcie postimpresjonizmu, jak i historię życia artysty, którego wizjonerskie pomysły inspirowały między innymi Picassa. Zaprezentowano w nim zbiory pochodzące ze słynnych muzeów, w sposób dostosowany do warunków kinowych, dzięki czemu obrazy zyskują nowy wymiar.

Fanów rockowego brzmienia Helios zaprasza na projekcję koncertu legendarnej grupy The Rolling Stones – „Sweet Summer Sun Hyde Park Live”. Widowisko oglądało aż 100 tysięcy osób. 21 października widzowie będą mogli usłyszeć największe hity formacji, a Mick Jagger i spółka udowadniają, że pomimo wieku nadal porywają publiczność swoją energią i rockandrollowym pazurem.

Projekcje z cyklu Helios na Scenie odbywają się w wybranych kinach sieci. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin, na stronie www.helios.pl w zakładce „Projekty Specjalne” oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Polecamy!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.