Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Albo Inaczej 2: Krzysztof Zalewski z klasykiem od Numera Raz

W oryginale Numer Raz i Sistars, na płycie Albo Inaczej 2 – Krzysztof Zalewski. Z chilloutowego klasyka, do emocjonalnej ballady. Tak prezentuje się kolejny utwór z drugiej odsłony projektu Albo Inaczej, na którym polscy wokaliści śpiewają najpopularniejsze hip-hopowe utwory sprzed lat. „Chwila” jest już dostępna na YouTube!

Już w najbliższy weekend Albo Inaczej 2 usłyszymy na żywo na nowym białostockim festiwalu New Pop. Oprócz zespołu pod kierownictwem głównego aranżera płyty Mariusza Obijalskiego, wystąpią Natalia Nykiel, Sokół, Justyna Święs, Monika Borzym i Te-Tris!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1975675459412528/

 

O Albo Inaczej:

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet, Kaliber 44 czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji!

W maju ukazała się druga odsłona AI. Na płycie możemy usłyszeć Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darie Zawiałow, Igora z zespołu Bass Astral & Igo, Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do muzyki, specjalnie na tę okazję skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: