Ultimate magazine theme for WordPress.

SABINA – „Panowie w kapeluszach” DEBIUT!

Sabina Karwala dotychczas spełniała się na scenach teatralnych (jest absolwentką łódzkiej filmówki, na co dzień m.in. zobaczyć ją można w głośnej musicalowej produkcji „Chicago” w reż. Wojciecha Kościelniaka w Krakowskim Teatrze Variete, gdzie wciela się w postać głównej bohaterki Velmy Kelly). Jest także finalistką 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Zespół SABINA od roku intensywnie pracuje nad debiutanckim albumem, za którego produkcję odpowiada Jan Bielecki (½ duetu up&down). W drugiej połowie stycznia miała miejsce premiera pierwszego singla zatytułowanego „Kołysanka”, który poprzedził sesję live otwierającą serię trzech autorskich utworów SABINY wraz z jej live bandem. Wszystkie klipy z Live Session zostały zrealizowane w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Cały entourage wybrany został nieprzypadkowo i ze smakiem, pasując idealnie do aktorskiej duszy Sabiny.

27 czerwca bieżącego roku swojej premiery doczekał się pierwszy oficjalny teledysk zespołu do utworu „Panowie w kapeluszach”. Całość została zrealizowana w jednym ujęciu, bez cięć montażowych. Choreografia musiała idealnie pasować do ruchu kamery, która wraz z bohaterami tańczyła na steadicamie, doskonale prowadzonym przez Jarosława Wierzbickiego, który w ostatnim czasie odpowiadał także za steadicam w Zimnej Wojnie. 

Sabina Karwala – wokal, Jan Bielecki – gitara, instrumenty klawiszowe, Emilian Waluchowski – perkusja, pady, Marcin Markuszewski – bas, klawisz basowy.

%d bloggers like this: