ALEX L i uczestniczka The Voice of Poland z nowym singlem

Napisy Końcowe to najnowszy popowy projekt trzech utalentowanych muzyków,za którym stoją ALEX L, MAKAGON i Agata Michalska. Trio w kooperacji muzycznej zaskakuje słuchaczy połączeniem fuzji dźwięków i nowych brzmień.

Tym razem ALEX L tworzy utwór, który zaskakuje świeżością. Nowy singiel zupełnie odbiega od wydanego w 2018 utworu Blowin in the Wind. Wówczas producent zaskoczył nas energicznym beatem oraz nieziemskim wokalem amerykańskiej artystki Jessica Jolia. Nowy utwór ALEX L & MAKAGON – Napisy Końcowe (feat. Agata Michalska) to popowa perełka, która pretenduje na radiowy hit tej wiosny.

Wokalistka Agata Michalska, uczestniczka The Voice of Poland, występuje gościnnie u ALEXA L, który wciąż poszerza swoje muzyczne horyzonty. Jej głos w połączeniu z wpadającym w ucho tekstem piosenki, daje możliwość, aby Napisy Końcowe znalazły się w czołówce list przebojów.

ALEX L stworzył swój pierwszy polskojęzyczny utwór we współpracy z Michałem Makagonem, swoim gitarzystą Cezarym Magiera, Mieczysławem Migała oraz Markiem Walaszkiem – cenionym inżynierem dźwięku i producentem z Addicted To Music Studios w Warszawie. Aleksander przy komponowaniu nowego singla inspirował się swoimi ulubionymi artystami, nurtami i gatunkami.

Utwór ALEX L & MAKAGON – Napisy Końcowe (feat. Agata Michalska) to coś oryginalnego, gdyż z jednej strony to klubowy przebój, a z drugiej to wpadająca w ucho opowieść, która przenosi wyobraźnię słuchaczy wprost do świata oderwanego od rzeczywistości.

Niekonwencjonalny zestaw brzmień nie przypomina żadnych wcześniejszych dokonań ALEXA L. Utwór tego utalentowanego trio jest pełen szczerości, pasji i dobrej energii.

Refleksyjna mieszanka dance i pop jest pełna emocji. Ciekawe tło instrumentalne oraz czarujący wokal Agaty Michalskiej są niebanalne i pełne charyzmy. Tym singlem ALEX L udowadnia, że jest w formie i wciąż odkrywa nowe horyzonty.

Utwór niebawem pojawi się w popularnych serwisach streamingowych, w tym m.in. Spotify oraz Apple Music. Więcej informacji na temat postępów prac znajdziecie na oficjalnej stronie muzyka (www.alex-l.pl) oraz na Facebooku (www.facebook.com/alexl.music).

Posłuchaj utworu ALEX L & MAKAGON – Napisy Końcowe (feat. Agata Michalska)

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.