Alexander Oscar o wewnętrznych demonach w „Bad Intentions”

Bad Intentions to najnowsza i bardzo przebojowa propozycja od Alexandra Oscara, młodego wokalisty pochodzącego z Danii. Singiel opowiada o osobie, która poddaje się swoim wewnętrznym demonom.

Artysta przyznaje, że sam był w takim miejscu i nie jest to rzecz, z której mógłby być dumny. Oscar postanowił jednak opisać całą sytuację w piosence:

Ten utwór wiele dla mnie znaczy. W ubiegłym roku graliśmy go wraz z zespołem na każdym koncercie i wyglądało to tak, jakby wszyscy uwielbiali kawałek, mimo że nikt go wcześniej nie słyszał. Dlatego czuję wielki związek z „Bad Intentions”. Mam wiele miłych wspomnień z trasy właśnie z tym kawałkiem. Ludzie tańczą i świetnie się bawią przy tej piosence, ale mam też nadzieję, że mogą się z nim utożsamić w takim czy innym sensie”.

Alexander Oscar ma na koncie ponad 100 mln streamów, 4 single w top 5, w tym numer jeden na airplay chart w Danii. Bad Intentions to jego drugi singiel wydany w barwach wytwórni Universal. Artysta debiutował albumem Highs & Lows w styczniu 2019, który był wynikiem trzech lat nagrań w studiach w Danii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Number okazało się przełomem dla Alexa, trafiając na szczyty list przebojów i przekraczając liczbę 20 mln streamów. Na początku 2019 Oscar wydał utwór Complicated, który ma obecnie ponad 30 mln streamów. Artysta promował utwór m.in. w duńskich edycjach programów „X Factor”, „Mam talent!”, „Taniec z gwiazdami” oraz „Good Morning Denmark”. Największy muzyczny magazyn w Danii „Gaffa” nazwał Alexa „artystą skazanym na międzynarodową sławę”. Wykonawca występował już na największych festiwalach w Danii, można go było także usłyszeć na takich imprezach jak By:Larm, JAJAJA, Nuuk Nordic Culture Festival czy Reeperbahn.

Źródło: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny