ALMA powraca z piękną historią miłosną w „Far Faraway”

Po buntowniczym „My Mama Told Me”ALMA powraca z piękną historią miłosną zatytułowaną „Far Faraway”. Młoda piosenkarka napisała zarówno muzykę, jak i tekst do swojego najnowszego singla, nad którym współpracowała z topowym, bułgarskim producentem Pavellem.

„Far Farаway” to kontynuacja lirycznej historii miłosnej ALMY, która szturmem podbiła Europę Wschodnią. Dzięki melancholijnemu, wzruszającemu wokalowi, i rozmarzeniu, których kulminacją jest rytm w stylu reggaeton, singiel zapewnia niezrównane doświadczenie muzyczne.

„To piosenka o miłości, która potrafi przenieść Cię do innego wymiaru – szczęścia, wyciszenia

i spokoju” – mówi ALMA.

Do tego utworu powstał także klip, w którym wybitny, bułgarski reżyser Dimitris Georgiev uchwycił historię miłosną ALMY z dwóch różnych perspektyw – w jednej przedstawiona jest osoba, z którą chce być, a w drugiej znajduje się ona sama. Stwarza to iluzję dwóch światów, które mogą się ze sobą połączyć. W teledysku wziął udział jeden z najlepszych przyjaciół artystki
z dzieciństwa.

Do największych muzycznych osiągnięć ALMYnależy zaliczyć jej dwie nominacje i nagrodę „Debiut roku” 2020 na Bulgarian Music Awards, a także udział w jednym z najbardziej znanych europejskich wydarzeń muzycznych – Top of The Top Festival w Sopocie.

Artystka ma na swoim koncie także #23 miejsce na Shazam Russia, #8 na polskim Airplayu
#1 na bułgarskim Airplayu przez 16 kolejnych tygodni. Piosenkarka i autorka tekstów może pochwalić się również 3,3 mln streamów swojego debiutanckiego singla „Perfect”. Ostatni przebój ALMY „My Mama Told Me” przez 3 tygodnie z rzędu znajdował się na pierwszym miejscu na bułgarskim Airplayu, a 10 tygodni w pierwszej dziesiątce.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny