Odkrywaj Marilyn Monroe z Sonią Bohosiewicz!


Sonia Bohosiewicz swym aksamitnym głosem zabiera nas w nietypową muzyczną podróż – śladami Marilyn Monroe. Niespełnione pragnienia, rozczarowania, samotność, ale też radość i spokój – to wszystko znajduje się na płycie, która ma dziś swoją premierę. Nieprzypadkowo w tym wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Kobiet Sonia zaprezentowała kolejny singiel „Satin Doll”.

Sonia Bohosiewicz o płycie: 

„Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu „Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” w reż. Janusza Majewskiego spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i jak znowu spotkać pana Wojtka.

Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną. Miałam wrażenie, że blask tej hollywoodzkiej gwiazdy rozbłyska z każdym rokiem coraz mocniej. Zaczęłam zgłębiać jej życiorys, czytałam biografie, oglądałam filmy i dokumenty. Zaczął mi się z nich wyłaniać jej nowy obraz, zupełnie inny niż ten, który miałam dotychczas. Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej. I tak powstał mój własny koncert, który zatytułowałam „10 sekretów Marilyn Monroe”. Zagrałam już w całej Polsce co najmniej 100 razy. 10 sekretów to oczywiście 10 utworów, które albo wykonywane były przez aktorkę, albo pochodzą z tamtych czasów.  Album był konsekwencją koncertów i znowu mogłam – na moje szczęście – spotkać się z panem Wojciechem, który gościnnie wystąpił na płycie.”

W pierwszym singlu „My Heart  Belongs To Daddy” poznaliśmy zupełnie nowe oblicze jednej z największych gwiazd w historii Hollywood w wyjątkowym klipie wyreżyserowanym przez Kasię Bielską

W lutym Sonia Bohosiewicz odkryła przed nami kolejny sekret Marilyn Monroe singlem „One Silver Dollar”

Płyta dostępna w sprzedaży na kulturalnysklep.plempik.com oraz we wszystkich salonach Empik.
Na kulturalnysklep.pl dostępna limitowana edycja z autografem:
https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98975-10-sekretow-MM-wersja-z-autografem.html 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.