DJ Adamus powraca z remixem kultowego utworu – „Babę Zesłał Bóg”!

Po kilkuletniej przerwie DJ Adamus powraca z taneczno-swingowym remixem przeboju Renaty Przemyk – „Babę Zesłał Bóg”! To idealna propozycja na hit tegorocznego lata! Nowy projekt: DJ Adamus & Electro Syreny jest nawiązaniem do pierwszej polskiej wytwórni – Syrena Electro!   

DJ Adamus to producent muzyczny, remixer, kompozytor i dziennikarz. Działalność muzyczną, jako producent i DJ rozpoczął w 1996 roku, a już 4 lata później aktywnie działał na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor i współkompozytor rozpoczynał pracę nad krążkami: 3K – „Enedue”Warszawa – „Ścieżką Dźwiękowa” czy „Vinyl Deser”! Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip-hopu, muzyki klubowej i popu.

Występował z DJ’ami światowej klasy, takimi jak: Carl CoxTimo MaasArtful DodgerEddie AamadorChus & Ceballos czy Sasha! Produkował remixy dla uznanych polskich zespołów: MannamMyslovitzKasaFutroContraPaprika CorpsWszystkie Wschody Słońca. Współpracował także z czołowym polskim jazzmanem – Michałem Urbaniakiem oraz znanymi wokalistkami np.: Adą SzulcAgnieszką Włodarczyk czy Sabiną Jeszką! Pracował również nad popularnym przebojem Wet Fingers pt. „Hi Fi Superstar” i brał udział w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu „Sala Samobójców”, którego premiera okazała się ogromnym sukcesem! Współkomponował muzykę do wielu spektakli teatralnych i filmów, takich jak „Mc Mayak” we wrocławskim teatrze K2, czy offowy film „Arche”. Wraz z Januszem Stokłosą współtworzył utwory do musicalu „Romeo i Julia” w reżyserii Janusza Józefowicza. Artysta miał także przyjemność zajmować się oprawą muzyczną popularnej gali Nagród Muzycznych „Fryderyk” oraz występować na największym festiwalu muzyki elektronicznej – Sunrise Festival!

Na co dzień, DJ Adamus bierze udział w legendarnym polskim programie pt. „Jaka To Melodia”, gdzie zajmuje się prezentowaniem fragmentów muzycznych i opowiadaniem o aspektach historycznych wybranych kompozycji.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.