ALMA z inspirującym przekazem nadziei w nowym singlu „Be Alright”!

ALMA, której debiutancki singiel „Perfect” podbił europejskie listy przebojów powraca z nowym singlem „Be Alright”. Singiel niesie przesłanie miłości, nadziei i pozytywnej energii.

Pochodząca z Bułgarii młoda wokalistka i songwriterka ALMA prezentuje swój najnowszy singiel Be Alright”. Dzięki przyjemnemu i melancholijnemu brzmieniu połączonemu z kojącym głosem 16-letniej wokalistki ALMA po raz kolejny udowadnia, że łączy ją z muzyką prawdziwe uczucie.

Napisane przez artystkę „Be Alright” jest intymnym odzwierciedleniem jej najgłębszych myśli na temat życia w trudnych sytuacjach. Jest to głos młodości przypominający wszystkim starożytną prawdę – nadzieja budzi wiosnę w ludzkich sercach.

Przy komponowaniu utworu ALMA ponownie współpracowała z Cristianem Tarcea, znanym również jako Monoir. To z nim stworzyła również swóje poprzednie single „Perfect”, „Don’t Know” czy Out Of Control”.

„Ta piosenka jest dla mnie wyjątkowa. Napisałam ją, gdy czuła się przygnębiona, aby przypomnieć sobie że nawet w najtrudniejszym momencie możesz znaleźć światło, które da ci nadzieję. W końcu wszystko będzie dobrze” – mówi wokalistka.

Źródło: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.