Alvaro Soler – nowy album „Mar De Colores” już dostępny!

alvaro soler 2018
Drugi album Alvaro Solera – „Mar De Colores” – od dziś jest dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych.

Czarujący Alvaro Soler za sprawą debiutanckiego albumu „Eterno Agosto” i hitów „Sofia”, „El Mismo Sol” czy „Libre” (zaśpiewane wspólnie z polską wokalistką, Moniką Lewczuk) zdobył ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych płyt na całym świecie. Jego utwory zgromadziły 390 mln streamów w samym Spotify, a dziennie kanał artysty na YouTube ogląda ponad 1,5 mln fanów. Krążek trafił na 1. miejsce w Polsce, Szwajcarii i we Włoszech, do zestawienia Top 5 najpopularniejszych płyt w Niemczech, a także na czołówki list przebojów w wielu innych krajach europejskich. „Sofia” zajęła 1. pozycję w iTunes w 17 krajach, a w 30 dotarła do Top 5.

„La Cintura” – pierwszy singiel zapowiadający album „Mar De Colores” – to kolejny niezbity dowód, że Alvaro Soler ma niesamowity zmysł do tworzenia przebojów. Kawałek z niezapomnianym układem tanecznym doczekał się wyjątkowego remiksu z gościnnym udziałem Tini oraz Flo Ridy. Pozostałe utwory, które fani mogli poznać przed premierą drugiej płyty, to ballada „Ella” i skoczne „Puebla”. Do tego ostatniego kawałka lyric video stworzyła polska ilustratorka, którą Alvaro poznał podczas trasy koncertowej w naszym kraju.

„Mar De Colores” to zestaw 15 wyjątkowych przebojów, który prezentuje talent Alvaro Solera do tworzenia chwytliwych i zarazem niebanalnych kompozycji. Artysta bardzo zgrabnie łączy pop, folk, hip hop oraz elementy world music i muzyki orkiestrowej. Na krążek trafiły duety z Nico Santosem, Birdy oraz Maitre Gims. „Mar De Colores” to zarówno intymne historie o tęsknocie za nieznanym, opowieści o doświadczeniach z Barcelony, Tokio, Berlina, a także kawałki, które rozkręcą każdy parkiet. Wszystko podane z olbrzymim wdziękiem oraz humorem – a jak doskonale wiemy, to dwie cechy szczególne Alvaro.

Lista utworów:
01 Alvaro Soler – La Cintura
02 Alvaro Soler – Histerico
03 Alvaro Soler – Te Quiero Lento
04 Alvaro Soler – Ella
05 Alvaro Soler – Puebla
06 Alvaro Soler – Au Au Au
07 Alvaro Soler – Fuego feat. Nico Santos
08 Alvaro Soler – Veneno
09 Alvaro Soler – Bonita
10 Alvaro Soler – No Te Vayas
11 Alvaro Soler – Nino Perdido
12 Morat – Yo Contigo, Tu Conmigo feat. Alvaro Soler
13 Alvaro Soler – La Cintura (feat. Flo Rida & TINI) [Remix]
14 Birdy – Let It All Go feat. Alvaro Soler
15 Maitre Gims – Lo Mismo feat. Alvaro Soler

Posłuchaj płyty w serwisach cyfrowych!

Leave A Reply

Your email address will not be published.