Ann Winsborn wróciła z nowym, electropopowym singlem „Fall Into Pieces”

Ann Winsborn to szwedzka wokalistka, która na scenę weszła w 2002 roku poznając producenta muzycznego Roberta Olaussona. Razem z nim artystka stworzyła singiel „Everything I Do”, a po nich „Je n’ai pas compris” i „Be the One” . Wszystkie trzy single rozkochały w sobie Polaków, dzięki czemu to właśnie w naszym kraju Ann osiągnęła największy sukces.

W 2005 roku Ann wydała utwór „La La Love On My Mind” jako singiel promujący jej drugą i do tej pory niestety ostatnią płytę „Pink Collar Crime” wydaną w sierpniu tego samego roku.

W 2020, niespodziewanie, Ann zaczęła publikować zdjęcia ze studia nagraniowego, że pracuje nad nową muzyką! Efektem tego była piosenka „Solen Dansar i Ditt Har” z 9 maja ubiegłego roku. I zgodnie z zapowiedzami to dopiero początek – 18 grudnia 2020 artystka wydała, w końcu, anglojęzyczny singiel „Fall Into Pieces”. Utwór ten jest utrzymany w nowoczesnym electro-popie, w którym artystka bardzo dobrze się odnajduje. Piosenka powstała we współpracy Ann z P. Ahlm i F. Granelli i wyszła dzięki niezależnej szwedzkiej wytwórni MNM Records.

Mała ciekawostka – przy publikacji okładki singla Ann w tagach dodała Radio Eskę oraz Polskę! To znak, że on nas pamięta po tak wielu latach. Czekamy zatem na dalsze działania artystki!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.