JoJo zapowiada nowy singiel „American Mood”

JoJo dała się poznać dzięki takim hitom jak „Leave (Get Out)” oraz „Too Little Too Late” z jej debiutanckiej płyty zatytułowanej po prostu „JoJo” oraz drugiej „The High Road”. Po niej nastała długa cisza ze względu na problemy z wytwórnią, w której utknęła na 7 lat. Artystka wygrała batalię sądową i wydała w 2016 roku swoją trzecią płytę „Mad Love.” dzięki Atlantic Records. Po czterech latach JoJo wróciła z przytupem i wydała swoją czwartą płytę „good to know” w wersji standardowej 1 maja 2020, jej akustyczną wersję 10 lipca, a wersję deluxe wzbogaconą o 5 dodatkowych utworów 28 sierpnia.

Jednak to nie koniec nowości. Zapracowana w czasie pandemii artystka, 2 października wydała singiel „The Change” we współpracy z Diane Warren, który stał się oficjalnym hymnem kampanii prezydenckiej Joe’a Biden’a. W tym samym miesiącu, 30 października JoJo podzieliła się ze światem swoją pierwszą świąteczną płytą!

Na kolejną nową piosenkę artystka nie pozwoliła czekać zbyt długo, bowiem już w ten piątek 29 stycznia zostanie wydany jej nowy singiel „American Mood”, który zdaniem insiderów jest akustyczną, folkową balladą na gitarze.

Pre-save singla na spotify dostępny pod linkiem poniżej:

https://jojo.lnk.to/AmericanMood?fbclid=IwAR18shgnyjmHtEmTDhj59vAeDmgbKEDdKg7x5TicGT07UjN09EaImE9Qfo4&prerelease_service=SpotifyPreRelease&prerelease_result=success&notification_id=8ee01bbb-37c0-463f-9672-6b589af40333&has_email=1

Niestety w związku z pandemią covid-19 JoJo odwołała swoją trasę koncertową, która była przekładana dwa razy… Jednak „dzięki temu” artystka może pracować nad swoją kolejną płytę, która ukaże się już w 2022!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.