Sabrina Carpenter odnosi się do „drivers license” Olivii Rodrigo

Sabrina Carpenter wydała utwór „Skin”, który – jak wiele wskazuje – jest jej komentarzem do historii miłosnego trójkąta opowiedzianej w wielkim hicie Olivii Rodrigo „drivers license”.


Przypomnijmy: Olivia Rodrigo wydała na początku stycznia piosenkę „drivers license”, która zdążyła pobić już kilka rekordów Spotify oraz zadebiutować na szczycie Billboard Hot 100. Fani od razu zaczęli spekulacje, że utwór dotyczy miłosnego trójkąta. Chodzi o wersy: „Prawdopodobnie jesteś z tą blondynką / Która zawsze sprawiała, że mam wątpliwości / Ona jest dużo starsza ode mnie / Reprezentuje wszystkie moje kompleksy”. Olivia miała w przeszłości spotykać się z kolegą z planu serialu Disney+, „High School Musical: The Musical: The Series”, Joshuą Bassettem. Ten jednak teraz podobno spotyka się z Sabriną Carpenter. Na razie żadna ze stron nie potwierdziła tych doniesień.


Sabrina Carpenter odniosła się jednak dość bezpośrednio do tekstu „drivers license” w swoim najnowszym singlu „Skin”: „Może mogłybyśmy udawać / Że słowa, które piszemy, nie mają ciężaru / Może nie to miałaś na myśli / Może po prostu ‘blondynka’ pasowała ci do rymu”.
Czy w ten sposób Sabrina Carpenter potwierdziła plotki, a może po prostu chciała jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół utworu? Sądząc po zamieszaniu w mediach społecznościowych, ten drugi cel udało się zrealizować. Na szczęście „Skin” Sabriny Carpenter to także świetna ballada – zapraszamy do słuchania!

Źródło: Universal Music Polska

Leave A Reply

Your email address will not be published.