ANOWA wydała drugi solowy singel „Najbliżej Siebie”

ANOWA wydała drugi solowy singel "Najbliżej Siebie"

ANOWA zdj. Cantaramusic.pl

ANOWA „Najbliżej siebie” to propozycja z gatunku alternatywnego popu. Propozycja posiada pozornie oszczędną aranżację, z mocnymi bębnami w wykonaniu Jakuba Jantosa, delikatnym pulsem gitary basowej Andrzeja Zielaka oraz poruszającym piano Artura Michalskiego. Za produkcję odpowiada ceniona artystka – Karo Glazer, która gwarantuje najwyższą jakość nowej piosenki Anowy.

ANOWA zawarła w tekście swoją bardzo osobistą historię o wyjściu z toksycznej relacji i odnalezieniu bliskości z samą sobą. Jak mówi artystka: „Jest to dla mnie jeden z ważniejszych utworów. Bardzo długo żyłam z intencją bycia jak najbliżej innych i robiłam wszystko, żeby uzyskać ich akceptację. Zupełnie zagubiłam umiejętność wsłuchiwania się w siebie, dlatego teraz szczególnie staram się być „najbliżej siebie, jak umiem na teraz”. Dokładnie tak śpiewam i mam świadomość, że przy tym pędzie i wymaganiach, jakie stawia przed nami życie, taki problem dotyka wielu osób.”

ANOWA

ANOWA zdj. Cantaramusic.pl
ANOWA zdj. Cantaramusic.pl

Cały album nagrywany jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Powstają różnorodne opowieści o kobietach, uczuciach i emocjach. Znajdą się na niej zarówno ballady, jak i utwory z bardziej rytmicznym flow. ANOWA jest autorką muzyki i wszystkich tekstów.

Posłuchaj utworu “Najbliżej siebie” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/anowanajblizejsiebie

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.